Qobuz i ECM rozpoczynają globalną współpracę

Platforma strumieniowania i pobierania muzyki Qobuz nawiązuje współpracę z cenioną wytwórnią jazzową ECM. Ta globalna inicjatywa będzie obejmować ekskluzywne listy odtwarzania, treści edytorskie oraz oryginalne filmy we współpracy z artystami ECM, aby celebrować legendarną wytwórnię z Monachium. Inicjatywa ta będzie również obejmować szeroki wybór ofert pobierania z bogatego katalogu niemieckiego wydawcy, w tym wydawnictwa wielu znanych artystów przeszłości i teraźniejszości, od Keitha Jarretta i Johna Scofielda po Avishaia Cohena, Jana Garbareka, Pata Metheny'ego i wielu innych - przeważnie w jakości Hi-Res 24-bit.

Manfred Eicher © Richard Schroeder / ECM Records

Współpraca z ECM Records to najnowszy rozwój inicjatyw Qobuz, które mają na celu zaoferowanie miłośnikom muzyki różnych gatunków usługi unikalnej i wyjątkowej, jako lider rynku w zakresie oryginalnych treści. W latach 2022 i 2023 Qobuz współpracował z dwoma innymi renomowanymi wytwórniami, Blue Note i Deutsche Grammophon, w ramach globalnych inicjatyw, podkreślających zarówno ich historyczne katalogi, jak i współczesne wydawnictwa.

Nowe partnerstwo z ECM ma na celu przedstawienie legendarnego katalogu wytwórni, nowych wydań i wschodzących artystów, w tym ikoniczne nagrania z XX wieku autorstwa takich artystów jak Keith Jarrett, Charlie Haden, John Surman, Pat Metheny, Jack DeJohnette, Jan Garbarek, Ralph Towner, Nik Bärtsch, Anouar Brahem, Dominic Miller i wielu innych. Kampania wieloplatformowa będzie obejmować specjalne oferty w sklepie Qobuz oraz nowe, wyróżnione treści w aplikacjach strumieniowych i magazynie, z dbale dobranymi listami odtwarzania i filmami artystów, oddając hołd dla wytwórni. Większość katalogu będzie dostępna w jakości 24-bitowej Hi-Res.

Więcej informacji na stronie Qobuz >>>

 

Rankingi

Baza wiedzy

Video

Watch the video