Diodes wprowadza na rynek najmniejsze prostowniki Schottky'ego w klasie prądowej 2A

Firma Diodes Incorporated, będąca liderem innowacji w dziedzinie półprzewodników, ogłasza premierę trzech nowych prostowników z barierą Schottky'ego, które rewolucjonizują standardy gęstości prądu w swojej klasie. Te innowacyjne modele, zaprojektowane w celu zaspokojenia rosnącego zapotrzebowania na mniejsze i mocniejsze systemy elektroniczne, oferują doskonałą wydajność w niewielkich obudowach.

Prostowniki Schottky'ego wyposażone w diody SDT2U30CP3 (30 V/2 A), SDT2U40CP3 (40 V/2 A) i SDT2U60CP3 (60 V/2 A) ustanawiają nowe standardy gęstości prądu w swojej klasie, zapewniając jednocześnie minimalne spadki napięcia i opory cieplne. Ich innowacyjna konstrukcja, oparta na obudowie typu chip-scale (CSP), sprawia, że są to najmniejsze urządzenia dostępne na rynku, zajmując zaledwie 0,84 mm² powierzchni płytki drukowanej.

Te przełomowe prostowniki, będące pierwszymi tego typu w obudowie X3-DSN1406-2, oferują nie tylko kompaktowy rozmiar, ale także doskonałe parametry pracy. Dzięki niskiemu napięciu przewodzenia i wyjątkowej odporności na warunki ekstremalne, są idealnym rozwiązaniem dla projektantów systemów elektronicznych wymagających wysokiej wydajności i niezawodności doskonale nadające się do zastosowań przenośnych, mobilnych i urządzeń do noszenia o ograniczonej przestrzeni jak np. dokanałowe słuchawki bezprzewodowe.

więcej informacji na stronie Diodes >>>

 

Rankingi

Baza wiedzy

Video

Watch the video