Dzisiejsze porównanie sprawiło nam przede wszystkim dużo radości, było bardzo inspirujące. Interkonekty wysokiej klasy na adekwatnym sprzęcie potrafiły wnieść spore różnice brzmieniowe do całości systemu. Na tyle duże, by z łatwością móc stwierdzić - tak, ten przewód pasuje/nie pasuje do konkretnego zestawienia.

Audiofilskie interkonekty 2xXLR: Kimber Kable Select KS 1116
Test audiofilskich interkonektów 2xXLR: Podsumowanie testu

Autor: zespół RMS.pl

Spis treści:
Wstęp 

Część 1 - Monkey Cable Clarity 

Część 2 - Wireworld Silver Eclipse 7 

Część 3 - Kimber Kable Select KS 1111 

Część 4 - Wireworld Gold Eclipse 7 

Część 5 - Kimber Kable Select KS 1116 

Podsumowanie

Każdy z XLR-ów, z których korzystaliśmy jest bardzo dobrym - obliguje go do tego cena. Wybór zależy od potrzeb i muzycznych oczekiwań. Monkey Cable Clarity - nienagannie wykonany, sztywny kabel o stabilnym połączeniu. Ma skłonność do grania szczegółowego, eksponującego poszczególne ścieżki nagrania. Dobrze oddaje przestrzeń pomiędzy instrumentami. Wireworld Silver Eclipse 7 - przewodnikiem jest wysokiej klasy posrebrzana miedź.

stereo hi fi

Interkonekt o żywym, dynamicznym brzmieniu, świetnie odnajdujący się w różnorodnej gatunkowo muzyce. Kimber Kable Select KS 1111 - efektownie wykonany kabel o unikalnym sposobie skręcenia przewodnika. Gra przede wszystkim dolnym pasmem, łagodnie i przestrzennie. Dźwięk jest selektywny, dobrze oddaje dynamikę poszczególnych instrumentów.

 Audiofilskie interkonekty 2xXLR: Kimber Kable Select KS 1116


Wireworld Gold Eclipse 7 - interkonekt jednogłośnie okrzyknięty zwycięzcą testu. Przewodnikiem w 100% jest srebro, eksponujące każdy element nagrań. Z wielką klasą i muzykalnością wydobywa na zewnątrz niuanse brzmienia, jakich nigdy wcześniej nie usłyszeliśmy. Kimber Kable Select KS 1116 - przewód o bardzo niskim poziomie zniekształceń oraz szumu. Podobnie, jak jego "młodszy brat", lubi grać dołem. To pasmo jest szczególnie wyraziste i zdecydowane.

 Kable 2xXLR w sklep.RMS.pl

 Audiofilskie interkonekty 2xXLR: Kimber Kable Select KS 1116

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony