HIGH END 2024 - polska Melodika z serią kabli Sky Blue

Przez czterdzieści lat inspirują i motywują producentów, sprzedawców oraz użytkowników wysokiej jakości elektroniki użytkowej. W ciągu czterech majowych dni (9-12 maja) cały świat ekspertów i profesjonalistów z branży audio spotka się w Monachium, aby odwiedzić setki wystawców z ponad 40 różnych krajów, prezentujących swoje najnowsze innowacje w halach i atrium MOC Event Center.

 

 

Na targach wystawią się zarówno giganci audio jak i mniejsze marki, m.in. Arcam, Triangle, dCS, Exposure, Canor, Perlisten, Nuprime, Morel, Cambridge Audio, HIFIMAN, Goldring, Heco, Chord Electronics, TEAC, Technics, Focal, Mark Levinson, Monitor Audio, Sonus Faber, Spendor, Wharfedale, Hana, Marantz, Onkyo, Pro-Ject, Atlas Cables, REL, SVS, JVC, Lumin, Lyngdorf Audio, Moon by Simaudio, Wireworld, a nawet nasza białostocka Melodika.

Pełna lista prezentowanych marek

Melodika na High End

Nie mogło oczywiście zabraknąć polskiej marki Melodika, która od lat zachwyca swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami i wysoką jakością produktów. 

Melodika to polska marka kabli audio-video oraz głośników hi-fi oraz głośników instalacyjnych, która powstała z pasji do dobrego dźwięku i z chęci pokazania, że w Polsce mogą powstawać wysokiej jakości produkty, doceniane przez klientów oraz ekspertów, także za granicą.

W tym roku na HIGH END Melodika zaprezentowała najnowszą serię kabli SKY BLUE

Nowa seria szczególnie wyróżnia się niebieskim kolorem izolacji. Zastosowanie modyfikowanego materiału PVC oraz dodatkowego dielektryka w postaci włókien polipropylenowych gwarantuje doskonałą jakość dźwięku oraz wyjątkową trwałość. 

Zgodnie z informacją od producenta, linia SKY BLUE będzie dostępna w różnych wariantach długościowych, przekrojowych i szerokim spektrum zastosowań. Więcej szczegółów wkrótce!

Poniżej krótka fotorelacja z targów:

Perlisten na Highend 2024

 

Canor na Highend 2024

 Exposure na Highend 2024

 Nuprime na Highend 2024

 Morel na Highend 2024

Goldring na Highend 2024

Erzetich na Highend 2024

Hifiman na Highend 2024

Atlas Cables na Highend 2024