Blu-ray Marantz UD8004

Marantz UD8004 obsługuje Blu-ray i DVD oraz większość obecnie dostępnych płyt audio z dźwiękiem wysokiej jakości czyli: DVD-Audio, CD, Super Audio CD. Inne przewidziane przez producenta formaty to WMA, MP3, AVCHD i JPEG.

UD 8004 wyposażony został w procesor Anchor Bay ABT2015, który odpowiada za poprawę jakości obrazu z DVD. Przetwarzanie dźwięku realizowane jest przez trzy odseparowane układy audio, które pracują w trybie sprzężenia zwrotnego. Każdy z układów ma osobny transformator, zapewniający właściwą dawkę mocy. Na liście wyposażenia UD8003 znalazły się przetworniki Burr-Brown C/A 192kHz/ 24-bity, symetryczne układy ze skróconymi ścieżkami dla precyzyjnego zobrazowania stereo, podzespoły HDAM-SA2. Całość okraszają pozłacane wyjścia.

odtwarzacze blu-ray sklep.rms.pl

Zaimplementowany tryb Pure Direct pomaga pozbyć się zakłóceń dzięki wyłączeniu części zbędnych obwodów elektronicznych. Drobiazgowość przemyśleń inżynierów Marantz'a sięgnęła nawet konstrukcji tacki, która została zoptymalizowana w celu poprawy jakości obrazu i dźwięku. UD8004 wykorzystuje 36-bitową technologię Deep Color, Profil 2.0. Nowy Marantz komunikuje się z otoczeniem z pomocą gniazda HDMI 1.3, technologii BD-Live oraz czytnika kart SD.

Wręcz obowiązkowym każdego player'a blu-ray stają się kodery Dolby True HD oraz DTS HD, których nie mogło zabraknąć w UD8004.

 

<