Triangle Capella: Nowoczesność zamknięta w ponadczasowej klasyce

Triangle Capella to brzmieniowy, a zarazem niezwykle estetyczny klejnot, który sprawi, że muzyka zalśni w Twoim domu pełnym blaskiem.

 

 

Nazwa audiofilskich kolumn aktywnych "Capella" nawiązuje do układu podwójnego, czyli dwóch gwiazd, kilkakrotnie większych od naszego Słońca, które nieprzerwanie tańczą wokół siebie na niezmierzonej przestrzeni nieba. Podobnie jak te dwie gwiazdy, kolumny aktywne Triangle Capella tworzą harmonijny duet łącząc w sobie kunsztu rzemiosła akustycznego francuskiego producenta oraz najnowsze technologie strumieniowania i wzmacniania dźwięku, wypełniając dom muzyką o nieskazitelnej czystości.

 

 

Cyfrowy procesor sygnału

Triangle Capella zapewniają wydajność nieosiągalną tradycyjnym głośnikom dzięki cyfrowemu przetwarzaniu sygnału. Pasmo przenoszenia każdego przetwornika jest optymalizowane cyfrowo za pomocą procesora DSP. Nowa generacja aktywnych kolumn podstawkowych od Triangle imponuje swoją efektywnością w niskich częstotliwościach. Dynamiczny filtr ciągle śledzi ruch membrany przetwornika, aby wydobyć jego pełen potencjał. W rezultacie uzyskujemy z kompaktowych głośników potężny bas.

 

 

Korekcja akustyki w pomieszczeniu

W celu jak najlepszego dopasowania pasma przetwarzania do akustyki pomieszczenia, Triangle Capella zostały wyposażone w technologię automatycznej kalibracji. Wystarczy wykonać pomiar obszaru odsłuchowego (za pomocą telefonu lub zewnętrznego mikrofonu), a kolumny automatycznie dostosują dźwięk (pasmo przenoszenia) do warunków panujących w pomieszczeniu odsłuchowym, niwelując mody pomieszczenia, w którym się znajdują. Gwarantuje to wysoką jakość dźwięku bez potrzeby wprowadzania zmian w wystroju wnętrza przez stosowanie ustrojów akustycznych.

 

 

WiSA - bezprzewodowe przesyłanie dźwięku do 24bit/96kHz

Dzięki technologii WiSA, Capella umożliwia połączenie bezprzewodowe bez opóźnień w sygnale (2,4 ms). System Capella składa się z 2 kolumn podstawkowych, które w pomieszczeniu można umieścić swobodnie, bez ograniczeń. Za pomocą WiSA, kolumny synchronizują się z kompaktowym hubem, który obsługuje wszystkie analogowe i cyfrowe wejścia audio (Wi-Fi, HDMI, USB, RCA, optyczne itp.).

 
 
 
 

Stereo Hub

W zestawie z kolumnami otrzymujecie stereo hub, czyli punkt spotkań dla wszystkich urządzeń audio/video.

 

Kompatybilne z Bluetooth i Wi-Fi kolumny (Airplay, Chromecast, UPnP/DLNA, Room Ready) komunikują się bezprzewodowo z 'Stereo Hub', kompaktowym zdalnym urządzeniem korzystającym z technologii WiSA. Wszystkie Twoje źródła audio (HDMI, USB, optyczne, RCA) są zcentralizowane w Hubie.

 

 

Prestiżowe obudowy i wykończenie

Wykończenie z naturalnego drewna, ozdobione niespotykanym i eleganckim designem, autorski system DVAS (Driver Vibration Absorption System) redukujący wibracje generowane przez głośnik średnio-niskotonowy, wytrzymałe wzmocnienia z wysokiej gęstości płyt MDF i cokół z aluminium tworzą całość, która nie tylko zachwyca wyglądem, ale również zapewnia doskonałą stabilność i trwałość.

 

 

Luksusowe wykończenia w 4 wariantach kolorystycznych

Kolumny aktywne Triangle Capella oferowane są w kolorach: Black Star, Nebula brown, Blue Astral i Space white.