Onkyo TX-8470: Amplituner Stereo, następca modelu TX-8270

Onkyo TX-8470: Amplituner Stereo, następca modelu TX-8270

Moc Wyjściowa i Jakość Dźwięku

Onkyo TX-8470 oferuje moc wyjściową 140 W na kanał przy 4 omach. Wzmacniacz klasy G oraz 2-kanałowy DAC AKM Premium o rozdzielczości 32-bit/768 kHz gwarantują wyjątkowo wysoką jakość dźwięku, zapewniając jednocześnie precyzję i szczegółowość brzmienia.

Wszechstronne Opcje Połączeń

TX-8470 posiada szeroką gamę opcji połączeń, co czyni go niezwykle wszechstronnym. Wyposażony jest w cztery wejścia HDMI z obsługą ARC oraz jedno wyjście HDMI, które wspierają przesyłanie obrazu w najwyższej rozdzielczości 8K i 4K Ultra HD. Dodatkowo, dwa wejścia optyczne, jedno koaksjalne oraz trzy analogowe wejścia stereo umożliwiają podłączenie różnorodnych urządzeń audio.

Obsługa Strumieniowania i Multiroom

Obsługa najpopularniejszych serwisów strumieniowych, takich jak Spotify, Tidal, Deezer oraz Amazon Music. Jest również kompatybilny z Roon, co umożliwia zaawansowane zarządzanie bibliotekami muzycznymi. Technologie AirPlay i Chromecast pozwalają na łatwą integrację z wieloma urządzeniami, co czyni ten model idealnym rozwiązaniem dla nowoczesnych systemów multiroom.

Wsparcie dla Miłośników Winyli

Wyposażony jest w zaawansowany przedwzmacniacz gramofonowy z obsługą wkładek MM (Moving Magnet) i MC (Moving Coil). Izolowana płytka gramofonowa minimalizuje zniekształcenia, zapewniając czyste i autentyczne brzmienie muzyki z winyli, co z pewnością zostanie docenione przez entuzjastów analogowego dźwięku. Świetnie sprawdzi się w połączeniu z gramofonami Technics, Teac, Pro-ject .

Funkcje Radiowe

Amplituner TX-8470 oferuje również szeroką gamę funkcji radiowych. Dzięki zintegrowanym tunerom FM i DAB+ użytkownicy mają dostęp do szerokiej gamy stacji radiowych, ciesząc się jednocześnie czystym i wysokiej jakości dźwiękiem cyfrowym.

Dodatkowe Funkcje

Wyposażony jest również w dedykowane wyjście subwooferowe, co pozwala na jeszcze lepsze dostosowanie systemu audio do indywidualnych preferencji użytkownika. Amplituner posiada również złocone terminale oraz audiofilskie kondensatory, które przyczyniają się do czystszej i bardziej precyzyjnej reprodukcji dźwięku.

 

 >>>Sprawdź specyfikację, cenę oraz dostępność w naszym sklepie: Onkyo TX-8470