Morel BIGGIE: Przenośny Głośnik Hi-Fi z Bluetooth i TWS

Mimo swojej nazwy, Morel BIGGIE to mały, przenośny, bezprzewodowy głośnik hi-fi o wymiarach 18×18 cm (7x7 cali). Odziedziczył swój nowoczesny, kwadratowy design po większym bracie (Högtalare), oferując jednocześnie potężny dźwięk o imponującej głębi, którym obiecuje Cię zachwycić.

Inżynieria szyta na miarę

W sercu przenośnego głośnika Morel BIGGIE znajdują się precyzyjnie wykonane przetworniki. 2-drożny system z bass reflexem obejmuje wykonany na zamówienie 4-calowy przetwornik niskotonowy o dużym skoku, zapewniający dokładne i głębokie odwzorowanie częstotliwości basowych. Renomowany 25-milimetrowy (1-calowy) przetwornik wysokotonowy z miękką kopułką firmy Morel zapewnia wyjątkową klarowność oraz szczegółowość w reprodukcji wysokich częstotliwości, bez szorstkości i zniekształceń, deklarując dobrze zrównoważoną tonalnie dokładność w całym spektrum częstotliwości.

Perfekcja dźwięku: Zaawansowany procesor DSP i dynamiczny korektor

Morel BIGGIE wykorzystuje dostosowaną technologię DSP do optymalizacji jakości dźwięku, co pozwala osiągnąć dobrze zbalansowany i naturalny dźwięk wolny od zniekształceń i podbarwień.

Najnowocześniejsza łączność i mobilność

Wykorzystując najnowszą technologię Bluetooth 5.3 BLE, Morel BIGGIE może być przenoszony na odległość do 50 metrów, zapewniając nieprzerwane wrażenia słuchowe bez przerw i zakłóceń. Obsługuje także zaawansowane funkcje, takie jak parowanie TWS i Auracast, co pozwala na bezprzewodowe sparowanie dwóch głośników w celu stworzenia stereofonicznej sceny dźwiękowej. Morel BIGGIE posiada akumulator, który pozwala na odtwarzanie muzyki do 20 godzin, przez co można cieszyć się nią przez cały dzień.

Minimalistyczny design i odrobina osobowości

Elegancki i nowoczesny design Morel BIGGIE doskonale wpasowuje się w każdy nowoczesny styl domu. Jego kompaktowy kwadratowy kształt kontynuuje projekt jego rodzeństwa, HÖGTALARE, ale w mniejszej wersji, co ułatwia jego dopasowanie do każdego pomieszczenia lub przestrzeni. Uchwyt wykonany z materiału przypominającego skórę, umożliwia łatwe przenoszenie głośnika. Morel BIGGIE jest dostępny w 9 kolorach: czarnym, białym, czerwonym, ciemnoniebieskim, jasnoniebieskim, oliwkowym, turkusowym, złotym i imitacji dębu, dopasowując się do każdego wystroju i dodając odrobinę osobowości.

<<< Specyfikacja techniczna i cena>>>