Rega Planar 3 zadebiutował z wykończeniem Light Oak na Targach w Bristolu

Rega, ceniony producent gramofonów, rozszerza swoją kultową serię, prezentując najnowszy dodatek do linii Rega Planar 3 - gramofon w nowym kolorze Light Oak. Prezentacja tego wykończenia miała miejsce na tegorocznych targach w Bristolu, przyciągając uwagę miłośników audiofilskich wrażeń.

 

Laminat imitujący słój drewna w kolorze Light Oak dodaje nowy wymiar wizualny do gramofonu. Poza atrakcyjnym wyglądem, Planar 3 Light Oak to dalej ten sam efekt pracy zespołu projektowego pod kierunkiem Roya Gandy'ego, który postawił sobie za zadanie stworzenie nowej odsłony ikonicznego modelu RP3. Kontynuuje on tradycję Rega w stosowaniu lekkich, sztywnych podstaw gramofonowych, co przyczynia się do charakterystyki jego brzmienia. Posiada także podwójny wspornik, który eliminuje niechciane rezonanse i przekazuje minimalną ilość energii na płytę, gwarantując czystość dźwięku. Kluczowe cechy obejmują precyzyjne ramię RB330, silnik 24 V o niskim poziomie szumów, oraz talerze z lanego szkła o grubości 12 mm.

 

Gramofon Rega Planar 3 z wkładką RAGA EXACT

 

Po prezentacji na targach w Bristolu, gramofon Rega Planar 3 w nowym kolorze Light Oak planuje swoje oficjalne wejście na rynek w kwietniu 2024 roku. Cena detaliczna rozpoczyna się od 3999 zł za wersję bez wkładki, 5199 zł z wkładką RAGA ELYS 2 i 5199 zł za gramofon z wkładką RAGA EXACT zapewniając szeroką gamę opcji dla entuzjastów dźwięku najwyższej jakości.

 

Szczegółowa specyfikacja i pozostałe warianty koloru w sklepie.RMS.pl >>>