HIFIMAN EF500- Nowy wzmacniacz słuchawkowy z Hymalaya LE R2R DAC

Hifiman EF500 to kolejny element z rodziny biurkowych wzmacniaczy słuchawkowych DAC z funkcją odtwarzania strumieniowego. 

Hifiman EF500 zapewnia prawdziwie audiofilską jakość w eleganckiej, smukłej obudowie. Zapewnia potężną moc wyjściową 4.5W, przy minimalnej przestrzeni na Twoim biurku.

Model EF500 charakteryzuje się wzornictwem przemysłowym, które jest nie tylko atrakcyjne estetycznie, ale także służy jako stojak na słuchawki. Inspirowany modelem Hifiman EF400 i wzornictwem Hifiman EF600.

Kiedy potrzebny wzmacniacz słuchawkowy? 

Wzmacniacz słuchawkowy jest urządzeniem używanym do zwiększania mocy sygnału audio dostarczanego do słuchawek. Istnieje kilka powodów, dla których ludzie decydują się używać wzmacniacza słuchawkowego.
Niektóre słuchawki, zwłaszcza te o wysokiej impedancji (planarne), mogą wymagać większej mocy, aby uzyskać optymalną jakość dźwięku. Wzmacniacz słuchawkowy może dostarczyć odpowiednią moc, aby maksymalnie wykorzystać potencjał słuchawek.

Nowy wzmacniacz Hifiman Ef500 wyposażony jest w przetwornik cyfrowo- analogowy DAC Hymalaya LE R2R. Do czego służy przetwornik cyfrowo-analogowy DAC i dlaczego jest niezbędny do odtwarzania muzyki cyfrowej?

Hymalaya LE, z dodatkową obsługą nowego algorytmu i rezystorami o precyzji 0,01%, osiąga współczynnik THD (całkowite zniekształcenie harmoniczne) na poziomie 0,0025% (-8dB), przy zniekształceniach zredukowanych do niespotykanego wcześniej niskiego poziomu bez żadnych słyszalnych zakłóceń. Posiada zbalansowane połączenia wyjściowe i obsługę strumieniowania.

 

Zapewnia doskonałe parametry, niezależnie od tego, czy korzystasz z odtwarzaczy CD/SACD, czy też streamujesz muzykę z serwera NAS. Co to jest odtwarzacz strumieniowy?


Najważniejsze cechy:

  • Wyjście słuchawkowe 6,35 mm
  • 4-pinowe zbalansowane wyjścia słuchawkowe XLR
  • Wyjścia jednostronne RCA
  • USB typu C i USB typu B
  • THD+N (wyjście liniowe): 0,0025% (-8dB)
  • Separacja kanałów: 131±3dB
  • Stosunek sygnału do szumu: 117dB (ważony)
  • Maksymalna moc wyjściowa: 4,5 WPC przy 32 Ω zbalansowana/1,32 WPC przy 32 Ω niezrównoważona

Wzmacniacz będzie dostępny wkrótce w cenie około 2500 zł 

Specyfikacja i cena>>

Sprawdź inne wzmacniacze słuchawkowe >>