Naim Uniti Nova Power Edition: Duża moc i audiofilska jakość odtwarzania muzyki

Uniti Nova Power Edition to najnowszy system stereo all-in-one od brytyjskiej marki Naim, specjalizującej się w tworzeniu wysokiej klasy systemów hi-fi.

 

Idealna moc do napędzania kolumn głośnikowych

Naim Uniti Nova Power Edition dostarcza 150W na kanał, czyli aż o 70 W więcej, niż Uniti Nova i pracuje w klasie D.

Wysokiej jakości strumieniowanie

Urządzenie obsługuje Spotify Connect, Apple Music, TIDAL i Qobuz oraz oferuje dostęp do wielu internetowych stacji radiowych. Wyposażone jest w technologie takie jak AirPlay2, Chromecast, UPnP, Roon Ready i Bluetooth AptX HD, a odtwarzanie muzyki jest jeszcze bardziej uproszczone za pośrednictwem aplikacji Focal & Naim. Oferuje też możliwość utworzenia konfiguracji multiroom z innymi urządzeniami Naim do przesyłania strumieniowego. Obsługa do 4 odtwarzaczy podłączonych do sieci poprzez UPnP™ w pełnej jakości CD. Strumieniowanie w trybie Party: Synchronizacja do sześciu odtwarzaczy Uniti lub innych odtwarzaczy Naim i kontrola za pośrednictwem aplikacji Focal & Naim.

Wiele możliwości sterowania

Aplikacja Focal & Naim daje dostęp do całej muzyki, włączając ulubione stacje radiowe, serwisy strumieniujące oraz playlisty. Pozwala też na przeglądania biografii i dyskografii artystów. Co więcej, urządzenia Naim z serii Uniti mogą być bezprzewodowo aktualizowane za pomocą jednego przycisku. Do zestawu dołączony jest również inteligentny, dwukierunkowy pilot.

Elegancki design

Obudowa ze szczotkowanego aluminium, kolorowy ekran LCD z czujnikiem bliskości, który wybudza się, kiedy się do niego zbliży - każdy detal dopracowany został, by stworzyć piękne, estetyczne urządzenie, zawierające najlepsze technologie i osiągając najlepszą jakość dźwięku.  Naim po raz kolejny zademonstrował swoją zdolność do projektowania wszechstronnych, łatwych w użyciu produktów o bardzo wysokiej jakości dźwięku, stworzonych dla przyjemności słuchania.

 

 Specyfikacja i cena Naim Uniti Nova Power Edition w sklep.RMS.pl >>