Triangle Borea Connect: Francuski bestseller w nowej odsłonie!

Szeroko doceniany francuski producent prezentuje najnowsze aktywne kolumny podstawkowe Triangle Borea Connect, wyposażone w jeden z najbardziej zaawansowanych wzmacniaczy dostępnych na rynku oraz w wejścia HDMI ARC i USB-B. Triangle Borea Connect to obietnica dźwięku audiofilskiej jakości w eleganckim, kompaktowym opakowaniu, z szerokim wachlarzem wejść analogowych i cyfrowych, pozwalających na podłączenie kolumn do większości urządzeń audio/wideo.


Kino domowe


Efekt zanurzenia się w świecie filmu zapewnia widzowi prawdziwą magię! Przeżyj immersyjne doznania płynące z kina domowego dzięki wejściu HDMI ARC. Podłącz Borea Connect do telewizora za pomocą kabla HDMI, a następnie zsynchronizuj kolumny z pilotem od telewizora (technologia CEC), by ułatwić sobie codzienne użytkowanie. Zasięg pilota wynosi 15m.
Złącze USB-B


Zastosuj Borea Connect jak monitory studyjne dzięki wejściu USB-B. Podłącz kolumny do komputera, laptopa, czy nawet do telefonu z wyjściem USB C i korzystaj z pełnej mocy przetwornika cyfrowo-analogowego DAC, osiągając dźwięk studyjnej jakości bez utraty danych (384 kHz / 32 bity, DSD 256).
Przedwzmacniacz gramofonowy


Kolumny Borea Connect wyposażone są w wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy, obsługujący wkładki MM. Podłącz gramofon bezpośrednio do kolumn i ciesz się prawdziwym analogowym brzmieniem podczas odtwarzania swoich ulubionych czarnych płyt.
Uniwersalność


Kolumny wyposażone są w szeroki wachlarz wejść analogowych i cyfrowych. Wejścia HDMI, koaksjalne, optyczne, analogowe 2xRCA, mini Jack 3,5 mm jak również dedykowane wyjście na subwoofer, pozwalają na podłączenie kolumn do większości urządzeń audio/wideo. Transmisja bezprzewodowa umożliwia swobodne przesyłanie muzyki z dowolnego urządzenia Bluetooth. Dzięki obsłudze kodeków Bluetooth 5.0 aptX HD i aptX Low Latency, zapewniających przesyłanie sygnału dźwiękowego o częstotliwość próbkowania maksymalnie 48kH/24-bit, można cieszyć się brzmieniem wysokiej jakości.

 

Triangle Borea Connect oferowane są w następujących wersjach kolorystycznych: Black Ash, Creme, Light Oak, Oak, Green, Blue


Specyfikacja i cena w sklep.RMS.pl >>