Secret LCR7: Nowe, dyskretne głośniki instalacyjne od Triangle

2-drożny głośnik instalacyjny Triangle Secret LCR7  oferuje wysokiej jakości dźwięk przy minimalnym wpływie na wygląd otoczenia, w którym został zainstalowany.

Zaprojektowany do użytku w systemach stereo i kina domowego, doskonale sprawdzi się zamontowany zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej (na przykład pod ekranem telewizora). Może być używany jako kanał przedni, centralny i surround

 Co więcej, ultracienką i magnetyczną maskownicę można pomalować tak, aby pasowała do kolorystyki wnętrza. 

Łatwa instalacja
Dzięki intuicyjnemu systemowi mocowania oraz niskoprofilowej konstrukcji (do 10 cm), głośniki LCR7 są łatwe w montażu i gwarantują idealne dopasowanie do każdego rodzaju ściany. Dołączony szablon montażowy ułatwia dokładne cięcie i pozycjonowanie.

Specjalistyczna wiedza w dziedzinie akustyki

Głośniki instalacyjne Secret LCR7 zapewniają imponujące pasmo przenoszenia od 60 Hz do 20 000 Hz, umożliwiając dokładne odwzorowanie każdego szczegółu ulubionej muzyki lub filmów. Dzięki skuteczności 90 dB i mocy 140 W, LCR7 dostosują się do każdego rodzaju wzmacniacza. Co więcej, zwrotnica posiada również zabezpieczenie przed skokami napięcia pochodzącymi ze wzmacniacza.


Terminal posiada przyciski ułatwiające podłączenie kabli głośnikowych o grubości przekroju od 1,5 do 5mm2.

Ustawienia akustyki


W celu uzyskania optymalnej wydajności, głośnik dostosowuje się do otoczenia akustycznego dzięki różnym ustawieniom dźwięku.

 
Potrójnie regulowany poziom natężenia niskich, a także wysokich częstotliwości (-2dB, 0 i +2dB) pozwala perfekcyjnie dopasować LCR7 zarówno do akustyki pomieszczenia, jak i gustu słuchaczy.

 
Regulowany kierunek promieniowania tweetera pozwala skierować dźwięk w kluczowe miejsca np kanapę z widzami kina domowego, stół w jadalni lub miejsca w poczekalni.

Kino domowe Twoich marzeń


Chcesz wznieść przyjemność korzystania z Twojego kina domowego na następny poziom? Stwórz wysoce wydajny system wielokanałowy w kombinacji z głośnikami instalacyjnymi Triangle z serii SECRET:

System 3.1
Dwa głośniki instalacyjne LCR7 ustawione w pionie dla kanałów przednich i 1 głośnik poziomo dla kanału centralnego. Dodatkowo subwoofer, taki jak TALES 340, aby wspierał niskie częstotliwości.

System 5.1 / 7.1
Dodaj do systemu głośniki instalacyjne IWT7, które sprawdzą się doskonale jako kanały efektowe - umieść je na ścianach bocznych oraz tylnych i zanurz się w dźwięku surround.


System 5.1.4 / 7.1.4
Okrągłe głośniki instalacyjne ICT7 i EMT7 można umieścić w suficie, w celu odtwarzania pionowych efektów dźwiękowych oraz korzystania z najnowszych technologii Dolby Atmos i DTS-X.

Secret to linia głośników instalacyjnych dedykowana zarówno do zastosowań domowych, jak i komercyjnych, takich jak lokale gościnne, a także budynki użyteczności publicznej. Tajemnica wysokiej jakości dźwięku linii Secret tkwi jak zawsze w zastosowaniu najnowszych osiągnięć firmowego laboratorium akustycznego.

 

Specyfikacja i cena Triangle Secret LCR7 w sklep.RMS.pl >>

Więcej produktów Triangle >>