Nowy Magnat MC 400 - system stereo all-in-one z odtwarzaczem strumieniowym i CD

Magnat to firma założona w Niemczech, która od 1973 roku zajmuje się produkcją wysokiej jakości kolumn oraz elektroniki. Teraz zapowiada nową wersję systemu stereo all-in-one z odtwarzaczem strumieniowym i CD: Magnat MC400. Jak na urządzenie All-in-One Magnat MC400 oferuje wiele połączeń cyfrowych i analogowych: oprócz RCA ma z tyłu wejście phono MM, a także koncentryczne i optyczne wejście cyfrowe oraz HDMI. Oprócz wyjścia słuchawkowego, z przodu znajduje się również wejście jack 3,5 mm i USB. Magnat MC 400 odbiera również muzykę przez Bluetooth aptX-HD lub Ethernet/Wi-Fi – w tym Spotify Connect i radio internetowe TuneIn. Radio FM lub DAB+ można również znaleźć w MC 400, podobnie jak w napędzie CD. 

 

 

Sekcja wzmacniacza zawiera wzmacniacze o ciągłej mocy wyjściowej 2x 60W przy 4 Ohm i mocy szczytowej 100W na kanał. Sygnały cyfrowe przetwarzane są w rozdzielczości do 24-bitów/192kHz.

 

Magnat MC 400 może odtwarzać muzykę w najlepszej jakości - gwarantują to nie tylko wyselekcjonowane komponenty wewnątrz, ale także wiedza zdobyta podczas wieloletniej działalności firmy Magnat. Wszystko to zamknięte jest w wysokiej jakości, solidnej, metalowej obudowie ze szczotkowanym aluminiowym panelem przednim, w klasycznym rozmiarze 43cm szerokości. Przejrzystą i prostą komunikację zapewnia duży 2,8-calowy wyświetlacz na przednim panelu. Pilot i opcja kompleksowego sterowania z autorską aplikacją Magnat na iOS i Androida dodatkowo rozszerza wygodę obsługi usług przesyłania strumieniowego i funkcji multiroom.

 

 

Najważniejsze cechy:

  • Bogato wyposażony odtwarzacz CD, FM, DAB+, CD, Phono MM, HDMI, Bluetooth, usługi streamingowe, multiroom
  • Najlepsze możliwości sieciowe dzięki Ethernetowi i Wi-Fi
  • Certyfikowana elektronika Hi-Res Audio zapewnia najwyższą jakość dźwięku
  • Tranzystory mocy w konfiguracji bipolarnej o mocy szczytowej do 100 watów na kanał
  • Spotify Connect, a także inne usługi przesyłania strumieniowego sterowane za pomocą aplikacji Magnat
  • 2,8-calowy wyświetlacz TFT do wyświetlania okładek
  • Tidal Connect oraz inne usługi przesyłania strumieniowego sterowane za pomocą aplikacji Magnat

Instrukcja obsługi (EN)

 

Specyfikacja Magnat MC400 w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - systemy stereo all-in-one