Triangle Borea Active BT: Komfort systemu "all-in-one" w szykownym stylu retro

Odkryj najnowszą odsłonę szeroko uznawanej na rynku serii Borea od francuskiego producenta Triangle

 

Aktywne kolumny podstawkowe Triangle Borea Active BT zostały stworzone z myślą o zaspokojeniu potrzeb wszystkich użytkowników. Dostarczają dźwięk w wysokiej rozdzielczości poprzez odtwarzanie strumieniowe lub złącza RCA analogowe. Wyposażone są w wejście PHONO, co z pewnością docenią miłośnicy czarnych płyt oraz wyjście subwooferowe dla osób, którym zależy na czystym, głębokim basie. Oferowane w dwóch fasonach - BR02 BT i BR03 BT - i aż w pięciu kolorach, zachwycają nie tylko uszy, ale też oczy.

 

 

Bluetooth 5.0 aptX HD i Low Latency

Transmisja bezprzewodowa umożliwia swobodne przesyłanie muzyki z dowolnego urządzenia Bluetooth. Dzięki obsłudze kodekowów aptX HD i aptX Low Latency, które zapewniają przesyłanie sygnału dźwiękowego o częstotliwość próbkowania maksymalnie 48kH/24-bit, można cieszyć się brzmieniem wysokiej jakości.

 

 

Vintage dla miłośników czarnych płyt

Kolumny Triangle Borea Active BT wyposażone są w wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy, obsługujący wkładki MM. Podłącz gramofon bezpośrednio do kolumn i ciesz się prawdziwym analogowym brzmieniem podczas odtwarzania swoich ulubionych czarnych płyt w prędkościach 33 obr./min. oraz 45 obr.

 

Kino domowe

Kolumny Triangle Borea Active BT zapewniają niezapomniane wrażenia nie tylko podczas słuchania muzyki, ale również podczas oglądania filmów i seriali. Wyposażone w wejście optyczne i koaksjalne oraz wyjście subwooferowe, umożliwiają stworzenie własnego zestawu kina domowego.

 

Niezawodna konstrukcja

Obudowa wykonana z HDF, wyposażona w autorski system DVAS (Driver Vibration Absorption System) redukujący wibracje generowane przez głośnik średnio-niskotonowy, poprawia neutralność i czystość odtwarzanego dźwięku. Na innowacyjny system DVAS składają się wzmocnienia wewnątrz obudowy wykonane z płyt MDF oraz pianka EVA.

 

 

Kolumny Triangle Borea Active BT czerpią również korzyści z najnowszej generacji przetworników Triangle. Głośnik wysokotonowy wyposażony jest w tekstylną kopułkę, a przetwornik średnio-niskotonowy w naturalną, czystą membranę z celulozy.


 

Moc i uniwersalność

Nowy wzmacniacz pracujący w klasie D znakomicie prowadzi i kontroluje dynamikę kolumn, dostarczając 50W na kanał w modelu BR02 BT i 60W na kanał w modelu BR03 BT. Kolumny wyposażone są w szeroki wachlarz wejść analogowych i cyfrowych (RCA/Phono, Mini-Jack 3,5 mm, optyczne-S/PDIF, koaksjalne) oraz transmisję bezprzewodową Bluetooth.

 

 

 

Akcesoria w zestawie:

 

1 x głośnik pasywny

1 x głośnik aktywny

2 x maskownica

1 x pilot, w tym. 2 baterie AAA

8 x samoprzylepne nóżki antypoślizgowe do umieszczenia pod głośnikami

1 x przewód zasilający AC

Kabel głośnikowy 1 x 3 metry do połączenia głośników

1 x instrukcja obsługi

Cena i specyfikacja Triangle Borea Active BR02 BT w sklep.RMS.pl >>

Cena i specyfikacja Triangle Borea Active BR03 BT w sklep.RMS.pl >>

Inne produkty Triangle w sklep.RMS.pl >>