Planary HIFIMAN Edition XS: Uczta prawdziwie lukullusowa

Trochę poczekaliśmy na aktualizację jednych z najpopularniejszych planarów HIFIMAN-a, czyli modelu Edition X, ale już jest! Edition XS dostępne jest w preorderze w cenie 2399zł! Promocyjna cena obowiązuje do 28.02.2022 roku, a od marca wraca do standardowej ceny 2695 złotych. HIFIMAN Edition XS rozszerza osiągnięcia swojego poprzednika Edition X o kilka istotnych ulepszeń w sygnaturze dźwiękowej oryginału. HIFIMAN Edition XS powracają i są lepsze niż kiedykolwiek. Nowy model wyposażono w najnowsze technologie: akustycznie niewidzialnych magnesów Stealth Magnets oraz membranę NEO supernano (NsD).

Już jest! Długo oczekiwana aktualizacja jednych z najpopularniejszych planarów HIFIMAN Edition XS dostępna w preorderze w cenie 2399zł! Promocyjna cena obowiązuje do 28.02.2022 roku, a od marca wraca do standardowej ceny 2695 złotych.

Nowa jakość zbudowana na kanwie uznanego Edition X

Edition XS rozszerza osiągnięcia swojego poprzednika Edition X o kilka istotnych ulepszeń. Wyposażony w najnowszą technologię Stealth Magnet i membranę NEO supernano, Edition XS zapewnia szeroką, naturalną scenę dźwiękową, która daje słuchaczowi najlepsze umiejscowienie. Membrana NEO supernano jest o 75% cieńsza niż oryginalna wersja, co skutkuje niezwykle szczegółowym brzmieniem bez odczuwalnych zniekształceń.

Debiutujący w 2015 roku model HIFIMAN Edition X doceniono m.in. nagrodą japońskiego VGP oraz nagrodą CES za innowacyjność, a przez prasę branżową uznany był za najlepsze otwarte słuchawki planarne w swoim przedziale cenowym. Gdy pierwsza wersja Edition X ujrzała światło dzienne, kosztowała około 7 tysięcy złotych.

Planary Edition XS to prawdziwie lukullusowa uczta, na którą zaproszono szersze grono odbiorców. Edition XS to magnetostatyczne słuchawki otwarte, które zapewniają szeroką, naturalną scenę dźwiękową i w przystępnej cenie dają dostęp do bogatego świata muzyki w takiej jakości, w jakiej zostały nagrane i zmasterowane. 

"Stealth Magnets", czyli "niewidzialne magnesy"

Słuchawki Edition XS korzystają z najnowszej technologii "Stealth Magnets", czyli "niewidzialnych magnesów". Magnesy te, dzięki unikalnemu kształtowi, zapewniają bezkolizyjne przechodzenie fali dźwiękowej do naszego ucha i brak zakłóceń, które występowałyby przy magnesach o standardowej budowie. 

Zaawansowana konstrukcja magnesów, jako akustycznie transparentna, ma znaczący wpływ na zmniejszenie dyfrakcji fal, czyli ich rozproszenia, co pozwala zachować ich integralność i objawia się czystszym, dokładniejszym brzmieniem dźwięków i jeszcze wierniejszym budowaniem sceny dźwiękowej.

HiFiMAN Arya Stealth Magnets

Super szybka, ultracienka membrana NEO „supernano” (NsD)

Najnowsza ultracienka membrana NEO „supernano”, w skrócie NsD, jest o 75% cieńsza od poprzednich konstrukcji, co przekłada się na znacznie szybszą reakcję i jeszcze bardziej szczegółowe obrazowanie źródeł pozornych. W efekcie, model Edition XS dostarcza pełnozakresowy, naturalnie brzmiący dźwięk szczodry w detale. 

Ergonomia, funkcjonalność i trwałość

W słuchawkach Edition XS znajdziemy sprawdzone już asymetryczne nausznice, które dostosowują się do naturalnego kształtu uszu oraz opatentowany system obudowy "Window Shade", który nie tylko chroni przetwornik przed uszkodzeniami mechanicznymi, ale przede wszystkim tłumi zewnętrzne odbicia dźwięku.  

hifiman edition xs

Nowy pałąk z zewnątrz pokryty jest czarnym, matowym materiałem, a jego wnętrze wypełnia wysokiej jakości pianka z pamięcią kształtu. Ergonomiczny i lekki – pozwala na komfortowe odsłuchy, nawet te długotrwałe. Tym lepiej, że gdy zasmakuje się w XS-owej jakości brzmienia, ciężko się od nich oderwać. Przemyślana konstrukcja słuchawek zapewnia trwałość, która oznacza wygodne dopasowanie na wiele lat. Kabel

Nowe gniazda 3,5 mm oznaczają łatwe dopasowanie do większości popularnych urządzeń audio. Dostarczony kabel 3,5 mm można wymieniać i rozbudowywać adekwatnie do własnych preferencji.

Unboxing

 


Cena i specyfikacja HiFiMAN Edition XS w sklep.RMS.pl

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Słuchawki audiofilskie