Wielofunkcyjny wzmacniacz stereo Topping MX5 Hi-Res

Topping MX5

 

Topping MX5 jest wielofunkcyjnym zintegrowanym wzmacniaczem stereo pracującym w klasie D. MX5 to następca Topping MX3. MX5 może oddać moc 2 razy 70W przy obciążeniu 4 omów i zniekształceniach 10%. Ma wbudowane dwa wzmacniacze: wzmacniacz słuchawkowy NFCA i wzmacniacz mocy Merus Class-D. Jest także wyposażony w układ DAC ESS SABRE i wejście Hi-Res Bluetooth. Ponadto obsługuje w pełni zbalansowane wejścia analogowe TRS i wejście single-ended 2xRCA, co rozszerza możliwości tego urządzenia. 

 

 

MX5 posiada wbudowany przetwornik cyfrowo-analogowy ESS SABRE HIFI DAC z 8-rdzeniowym mikrokontrolerem XMOS XU208. Za obsługę Bluetooth odpowiada moduł Qualcomm QCC3031. To wszystko zapewnia doskonałą wydajność MX5 poprzez USB, gniazdo optyczne, coaxial oraz odbiornik Bluetooth. Wzmacniacz MX5 pozwala na łatwy dostęp do różnych źródeł dźwięku, w tym komputerów, dekoderów, odtwarzaczy CD, telefonów komórkowych, tabletów itp.

Topping MX5 ma zoptymalizowany obwód wzmacniacza słuchawkowego NFCA, co zapewnia bardzo niski poziom szumów i zniekształceń. Dobrze łączy się ze słuchawkami IEM (In-ear monitor) oraz energochłonnymi słuchawkami o wysokiej impedancji.

MX5 pozwala na dostrojenie brzmienia poprzez regulację tonów wysokich i niskich. Zakres ich regulacji wynosi od -10dB do +10dB.

Funkcja Auto On/Off – MX5 obsługuje funkcję Auto On/Off na wszystkich wejściach.

Po wykryciu prawidłowego sygnału zostanie on natychmiast włączony. Gdy sygnał zostanie utracony, automatycznie wyłączy się (przełączy w tryb gotowości) w określonym czasie. W przypadku sygnałów analogowych o różnej mocy MX5 zapewnia trzy opcje czułości, aby zapewnić dokładne wykrycie sygnału. Wykrywanie sygnału cyfrowego jest domyślnie włączone.

Specyfikacja Topping MX5 w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - wzmacniacze stereo