Harman Kardon Radiance 2400: minimalistyczny zestaw audio hi-end

Harman Kardon Radiance 2400 to elegancki, nader minimalistyczny bezprzewodowy system audio wyposażony w dwie ultracienkie kolumny podłogowe, subwoofer i cyfrowy hub. Harman Kardon Radiance 2400 po raz pierwszy został zaprezentowany na targach CES 2021, gdzie otrzymał nagrodę Best of Innovation w kategorii High-Performance Home Audio or Video. Teraz, finalny już produkt, zaprezentowano na Harman Explore 2021 EMEA.

 

Harman Kardon Radiance 2400

Nowy Harman Kardon Radiance 2400 ma zapewnić wszechstronny system audio typu lifestyle. Kompaktowy cyfrowy hub łączy się z telewizorem i innymi urządzeniami AV, a Wi-Fi umożliwia łatwy dostęp do usług strumieniowego przesyłania muzyki w jakości HD. Radiance 2400 można połączyć z innymi kompatybilnymi bezprzewodowymi głośnikami multiroom, w tym z serią Harman Kardon Citation Series.

radiance 2400
Nader dyskretna konstrukcja dobrze wpasuje się w niemal każdy wystrój wnętrz. Każda z wież Radiance ma 1,8 m wysokości, 51 mm szerokości i 58 mm głębokości oraz 24 „precyzyjnie skalibrowane” 1,25-calowe przetworniki. Technologia Digital Loop Amplifier firmy Harman koryguje zniekształcenia, które naturalnie występują we wzmocnieniu cyfrowym. Producent zapewnia, że kolumny, pomimo swej wyjątkowej smukłości, nadal mogą oferować dźwięk wypełniający pomieszczenie, zwłaszcza że wspiera je technologia Constant Beamwidth Technology™ (Technologia stałej szerokości wiązki) oraz 10-calowy aktywny subwoofer. Jest on napędzany przez wzmacniacz o mocy 200 W i podobnie jak same głośniki systemu jest sterowany bezprzewodowo.

Harman Kardon Radiance 2400

Opatentowana przez firmę Harman technologia Constant Beamwidth Technology™ wykorzystując analogowe opóźnienie kształtowania wiązki i zwężanie amplitudy w celu uzyskania spójnego pionowego pokrycia bez wąskich pionowych wiązek i przestrzeni poza zasięgiem, które są typowe dla standardowej formuły. Dzięki temu dźwięk wypełnia wnętrze i zapewnia takie same wrażenia każdemu słuchaczowi, niezależnie od tego, w której części pomieszczenia się znajduje.

Harman Kardon Radiance 2400

Sercem systemu jest cyfrowy hub audio z nadajnikiem bezprzewodowym, który umożliwia fizyczną łączność z telewizorem, konsolą do gier lub odtwarzaczem Blu-ray, a także bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe i parowanie w wielu pokojach przez Chromecast i AirPlay. Sterowanie odbywa się albo poprzez dedykowane aplikacje, ekran dotykowy LCD huba lub dołączonego pilota Bluetooth.

 Zestaw powinien pojawić się w sprzedaży najwcześniej w październiku.

Specyfikacja produktu na stronie sklep.RMS.pl >>> kliknij tutaj

Po więcej produktów z kategorii Zestaw stereo >> kliknij tutaj