Shawline AOC - kabel HDMI firmy Chord o przepustowości aż do 48 Gb/s

Brytyjska marka Chord Company wypuściła właśnie nową wersję kabla HDMI z serii Shawline AOC, o przepustowości aż do 48 Gb/s.

AOC w nazwie Shawline oznacza, że jest to „aktywny kabel optyczny”. W przeciwieństwie do kabli TOSLINK, w których cały sygnał jest przesyłany światłowodami, kabel HDMI AOC jest hybrydą 7 kabli miedzianych i 4 światłowodów. Według producenta mimo tego, że Shawline AOC to cyfrowy kabel „optyczny”, to zastosowanie mocnego, podwójnego ekranowania z aluminium pod płaszczem PCV, zapewniło pełną ochronę przed szumami HF. 

Do budowy Shawline HDMI AOC wykorzystano także włókna szklane najwyższej klasy OM3 (przepustowość ponad 10 Gb), zamiast typowego OM2 (przepustowość do 1 Gb). Natomiast na obu końcach Shawline HDMI AOC znajdziemy wysokiej jakości chipset True HDMI. Dzięki temu Shawline HDMI AOC jest w stanie dostarczyć wysoką jakość obrazu 4K/8K HDR oraz lepszą jakość dźwięku.

shawline

Shawline HDMI AOC jest dostępny w standardowych długościach 1m, 2m, 3m, 5m, 8m, 10m, 15m i 20m, a na specjalne zamówienie także w długościach niestandardowych do 50m.

Specyfikacja Chord Shawline HDMI AOC 48Gb w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - kable HDMI