AIO TWIN - nowe kolumny aktywne od Triangle

Triangle, francuski producent systemów elektroakustycznych, wprowadził na rynek nowe kolumny aktywne AIO TWIN, które oferują aspirującym audiofilom kompletny system „all-in-one”.

 

AIO TWIN łączą w sobie analogową jakość dźwięku i łatwość użytkowania. Obsługują bezprzewodową technologię Bluetooth 5.0 z aptX, co umożliwia łatwe przesyłanie muzyki z urządzeń mobilnych.

Dzięki adapterowi WiFi i za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji Triangle AIO (kompatybilnej z systemem iOS i Androidem), możliwe jest przesyłanie utworów w wysokiej rozdzielczości (24 bity/192 kHz). Aplikacja Triangle AIO zapewnia dostęp do domowej biblioteki muzycznej znajdującej się na serwerze w sieci i umożliwia przesyłanie strumieniowe z popularnych serwisów streamingowych do głośników AIO TWIN. W systemie AIO można dodać głośniki AIO TWIN do pozostałych urządzeń sieciowych i poprzez funkcję LinkPlay sterować transmisją strumieniową w każdym pomieszczeniu, dostosowywać ustawienia dźwięku i łączyć ze sobą systemy audio. Aplikacja TuneIn umożliwia dostęp do wszystkich internetowych stacji radiowych na całym świecie. 

AIO TWIN wyposażone są w calowy głośnik wysokotonowy z jedwabną kopułką i systemem magnesów neodymowych, oraz 13-centymetrowy przetwornik z wklęsłą papierową membraną bez osłony przeciwpyłowej dla zwiększenia sztywności. Głośniki zasilane są 50-watowym wzmacniaczem pracującym w klasie D. Dostępne są w różnych wersjach wykończeń - neutralnych, kolorowych lub bardziej tradycyjnych: Abyss Blue, Linen Grey, Graphite Black, Frosted White i Brown Maple. Maskownice AIO TWIN wykonane są z tkaniny przezroczystej akustycznie. Przy produkcji maskownic Triangle od kilku lat współpracuje z marką tekstylną Gabriel Bond. Aluminiowe nóżki głośników zapewniają głośnikom stabilność, a gumowe podkładki wspomagają izolację drgań.

 

Specyfikacja Triangle AIO TWIN w sklep.RMS.pl>>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - kolumny aktywne