FiiO K9 Pro wzmacniacz słuchawkowy z przetwornikiem cyfrowo-analogowym DAC

FiiO K9 Pro to wzmacniacz słuchawkowy z wbudowanym przetwornikiem cyfrowo-analogowym DAC. FiiO wyposażyło K9 Pro we flagowy układ DAC AK4499 firmy Asahi Kasei. Jest to 32-bitowy 4-kanałowy przetwornik DAC z siecią rezystorów równoległych, który wykorzystuje nowo opracowaną technologię, osiągając wiodący w branży poziom niskich zniekształceń i niskich szumów. Zasili je moduł THXAAA-788Pro opracowany przez THX.


FiioK9pro

K9 Pro jest dość schludnym urządzeniem - obudowa z anodowanego aluminium, boki z eleganckim fazowaniem. Zapewnia to urządzeniu nowoczesny wygląd oraz gwarantuje solidność całej konstrukcji.

Układ DAC jest połączony z wysokiej klasy odbiornikiem sygnału USB, który umożliwia dekodowanie plików wysokiej rozdzielczości. K9 Pro obsługuje dekodowanie MQA, PCM do 32-bitów / 768 kHz i DSD do DSD512 natywnie.

FiioK9pro

FiiO K9 Pro zawiera odbiornik Bluetooth, kompatybilny z kodekami SBC, AptX Adaptive (a więc również AptX i AptX HD) oraz LDAC. Regulowane wzmocnienie pozwala w prosty sposób kontrolować muzykę. Dzięki niemu z łatwością dobierzemy optymalny poziom głośności dla szerokiej gamy słuchawek, różniących się impedancją.  FiiO K9 Pro ma wszystko to, czego potrzeba do klasycznego odsłuchu HiFi. Nie ma natomiast gniazd Pro, AES / EBU oraz wejścia HDMI.

fiio

Niemniej, urządzenie posiada szeroką gamę złącz:

• wejścia cyfrowe: 1 USB typu B, 1 optyczne gniazdo Toslink, 1 koaksjalne w formacie RCA
• wejścia analogowe: 1 podwójne wejście RCA (niezbalansowane), 1 zbalansowane wejście w formacie 4,4 mm jack
• wyjścia liniowe / przedwzmacniacza: 1 para RCA, 1 podwójne 3-pinowe XLR
• wyjścia słuchawkowe: 1 jack 6,35 mm, 1 4-pinowy XLR (zbalansowany), 1 jack 4,4 mm (zbalansowany).

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany. W sprzedaży najwcześniej w maju 2021.

Specyfikacja wzmacniacza słuchawkowego FiiO K9 Pro w sklep.RMS.pl>>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Odtwarzacze przenośne FLAC/DSD/MP3 >>