HiFiMAN Deva wired - przewodowa wersja uznanego modelu

HiFiMAN Deva wired

HiFiMAN to prawdopodobnie najbardziej znany i uznany na świecie producentów słuchawek magnetostatycznych. W najnowszej przewodowej wersji słuchawek HiFiMAN Deva Wired dostajemy sprawdzoną jakość modelu Deva, w której, dzięki zbalansowanemu podłączeniu słuchawek w technologii TRRS, udaje się jeszcze bardziej rozbudować detaliczność brzmienia. Taka konstrukcja zapewnia wysoką dynamikę dźwięku, szczegółowość i bezkonkurencyjną przestrzenność, co docenią audiofile na całym świecie. 

Ergonomiczny kształt i niska waga dodatkowo zachęcają do długotrwałych odsłuchów. 

Słuchawki Deva w wersji przewodowej pasywnej można podłączyć za pomocą kabla mini jack 3.5mm do dowolnego urządzenia, które posiada wyjście słuchawkowe 3,5mm mini jack lub 6,3mm jack (w zestawie adapter):

  • odtwarzacza przenośnego,
  • smartfona,
  • odtwarzacz CD,
  • amplitunera,
  • telewizora.

hifiman deva wired

 

Do budowy słuchawek Deva HiFiMAN wykorzystał znaną i sprawdzoną już w innych konstrukcjach membranę supernano, która jest aż o 80% cieńsza od poprzednich projektów marki. Taka konstrukcja zapewnia wysoką responsywność dźwięku, detaliczność i dokładne obrazowanie przestrzenne. Brzmienie słuchawek określone jest jako liniowe, łagodne i zrównoważone z dawką szczegółów, która umila odbiór muzyki, bez skupienia na każdym detalu. Dźwięk jest rozdzielczy i przejrzysty bez sztucznego ubarwiania odejmowaniem wysokich tonów lub spowolnionym basem. 

hifiman deva wiredNajwiększą zaletą jak zawsze w przypadku słuchawek HiFiMANa pozostają średnie tony łączące w sobie barwność, jedwabistość i wielowarstwowość. Muzykalność połączona ze starannym, wysublimowanym wglądem to jak zawsze znak firmowy HiFiMANa. Energia wokali wskazuje na ich wyraźne uprzywilejowanie, ale jednocześnie odcięcie od tła, które jest perfekcyjnie zróżnicowane w kolejnych warstwach odsłuchu. 

hifiman deva wired

Gniazdo słuchawkowe w słuchawkach Deva korzysta ze zbalansowanej technologii TRRS. W komplecie producent dołączył przejściówkę na wtyk duży jack 6,3mm. Zbalansowane podłączenie słuchawek pozwala na podniesienie stosunku sygnału do szumu aż o 20 decybeli, co w znacznym stopniu poprawia detaliczność brzmienia. 

hifiman deva wired

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany.

Cena i specyfikacja HiFiMAN Deva wired w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - słuchawki audiofilskie hi-end