Dirac & Klipsch
 

Nagradzane rozwiązanie dźwięku przestrzennego szwedzkiej firmy Dirac zostało dostosowane do integracji z procesorami sygnału cyfrowego (DSP) w bezprzewodowych słuchawkach Bluetooth.

 Dirac podejmuje współprace z Klipschem

Firma Dirac specjalizuje się w optymalizacji dźwięku cyfrowego, w urządzeniach mobilnych, car-audio, a także domowych oraz komercyjnych instalacjach audio. Technologia korekcji pomieszczenia i optymalizacji dźwięku firmy Dirac znajduje zastosowanie w coraz większej liczbie sprzętu audio. Z rozwiązań tej firmy korzysta m.in. Pioneer, Arcam, NAD i wiele innych.

Dirac podejmuje współpracę z marką Klipsch

Niedawno usłyszeliśmy o nowej współpracy firmy Dirac z Klipschem, która ma zaowocować słuchawkami wykorzystującymi algorytmy optymalizacji dźwięku Diraca, które mają na celu skorygowanie odpowiedzi impulsowej słuchawek oraz ich pasma przenoszenia. Rezultatem ma być wyraźniejszy, zrównoważony dźwięk z bogatszym i mocniejszym basem.

 Dirac podejmuje współpracę z marką Klipsch

Zespół firmy Dirac, chce uzyskać przestrzenny dźwięk w bezprzewodowych słuchawkach przy pomocy opatentowanej technologii Dynamic HRTF, która według producenta, ma zapewnić dźwięk podobny do uzyskanego w kinie domowym. Producenci słuchawek mogą łatwo zintegrować rozwiązanie Dirac z chipsetami DSP, od firm Mediatek, BES czy Qualcomm.

Dirac podejmuję współpracę z marką Klipsch

Dokładne specyfikacje najnowszych słuchawek od Klipscha jeszcze nie są znane. Wiadomo jedynie, że będą zaprojektowane z myślą: True Comfort ™, True Performance ™ oraz True Wireless ™.

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth

 Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony