Denon PMA-A110
 

Amplituner kina domowego AVC A110 nie jest jedynym urządzeniem powstałym z okazji 110 – lecia marki Denon. W nowej linii 110-Year Anniversary odnajdziemy również wzmacniacz integrowany – Denon PMA-A110.

Denon PMA-A110

Urządzenie zostało specjalnie dostrojone przez najlepszych inżynierów Denona. Jego konstrukcja została oparta o sekcje wzmacniacza 7 generacji Advanced Ultra High Current (UHC)-MOS w układzie single-push-pull z diodami Schottkiego. Dzięki temu PMA-A110 może pochwalić się pasmem przenoszenia sięgającym do 100 kHz. Nowy wzmacniacz od Denona oferuje moc na poziomie 80W na kanał (przy 8 Ohm) oraz 160W na kanał (przy 4 Ohm).

Denon PMA-A110

PMA-A110 został wyposażony w najnowszą technologię Ultra AL32, które wykorzystuje algorytmy interpolacji danych i obsługuje sygnał wejściowy PCM w rozdzielczości 192 kHz/24 bit. Ponadto urządzenie posiada wejście PHONO przeznaczone zarówno dla wkładek MM jak i MC. Zastosowany korektor Phono PMA-A110 typ CR, który jest lepszy dźwiękowo od korektora Phono typu NF.

Denon PMA-A110

Wzmacniacz został wyposażony w cyfrowy obwód izolujący umieszczony pomiędzy sekcją analogową, a cyfrową. Dodatkowo każda sekcja posiada niezależny zasilacz. Dzięki temu przesyłany sygnał jest pozbawiony zbędnych zakłóceń. PMA-A110 posiada również tryb analogowy, który odłącza sekcję cyfrową.

Denon PMA-A110

Na tylnym panelu urządzenia znajdują się cztery wejścia i jedno wyjście 2xRCA, trzy wejścia optyczne, a także jedno koaksjalne. Urządzenie posiada aluminiowe nóżki, a jego obudowa została wykonana z dwuwarstwowej stalowej płyty. Przedni panel jest metalowy. Denon PMA-A110 tak jak reszta urządzeń z tej serii występuje w kolorze Silver Graphite.

Denon PMA-A110

Najważniejsze cechy:

  • przetwornik DAC: 4x PCM1795, Burr Brown Mono-Mode
  • zniekształcenia THD: 0.01 %
  • moc 160W przy 4 Ohm
  • moc 80W przy 8 Ohm
  • technologia Ultra AL32
  • Advanced Ultra High Current

Cena i specyfikacja wzmacniacza stereo Denon PMA-A110 w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - wzmacniacze zintegrowane stereo

 

 

 Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony