Pro-Ject Debut Carbon Evo
 

Firma Pro-Ject niedawno rozbudowała jedną ze swoich najpopularniejszych serii Debut o kolejny model - Debut Carbon Evo.

Pro-Ject Debut Carbon Evo

Wzorcem do powstania tego gramofonu był jego poprzednik – model Debut Carbon. Debut Carbon Evo jest ulepszoną konstrukcją wyprodukowaną ręcznie na terenie UE. 

Pro-Ject Debut Carbon Evo

Nowy gramofon od Pro-Jecta wykorzystuje technologię stosowane w wyższych modelach tej marki. Zawieszenie oraz silnik tego modelu korzystają z tłumienia w technologii TPE. Po wewnętrznej stronie talerza znajduje się pierścień z termoplastycznego elastomeru, który zwiększa masę talerza, a przy tym zapewnia cichszą i pozbawioną rezonansu pracę.

Pro-Ject Debut Carbon Evo

Pro-Ject w tym modelu zastosował dobrze już znane ze wcześniejszych gramofonów 8.6 – calowe ramię wykonane z włókna węglowego, charakteryzujące się sztywnością oraz niską maską. Gramofon został wyposażony również w dwa pozłacane złącza RCA. W zestawie z Pro-Ject Debut Carbon Evo otrzymamy również ekranowany kabel RCA Connect it E oraz wkładkę 2M Red, zapewniającą otwarty dynamiczny i ciepły dźwięk.

Pro-Ject Debut Carbon Evo

Pro-Ject Debut Carbon Evo pozwala na kontrolę prędkości odtwarzania. Przy pomocy jednego przycisku umieszczonego na podstawie, możemy zmieniać prędkość z 33 1/3 na 45 obrotów na minutę. Za stabilizację tego urządzenia odpowiadają trzy wytrzymałe metalowe nóżki z regulacją wysokości, co pozwala na równe ustawienie go na każdej powierzchni. Gramofon jest dostępny w dziewięciu różnych wykończeniach, dzięki czemu bez problemu dopasujmy go do każdego wnętrza.

Pro-Ject Deut Carbon Evo

Najważniejsze cechy:

  • Stosunek sygnał do szumu: 68dB
  • Waga ramienia: 6g
  • Długość ramienia: 8.6 cala
  • Pozłacane złącza 2x RCA
  • Nowe zawieszenie i tłumienie TPE silnika
  • Poziomowanie za pomocą 3 metalowych nóżek
  • Talerz o wadze 1,7kg

Cena i specyfikacja Pro-Ject Debut Carbon Evo w sklep.rms.pl ->>

Zobacz wszystkie urządzenia w kategorii gramofonyDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony