Atlas EOS Modular
 

W pełni ekranowane listwy zasilające z opcją filtrowania

RAFKO Dystrybucja wprowadza do sprzedaży listwy zasilające EOS Modular 4.0:

  • 6 gniazdowa Atlas Eos Modular 4.0 0F6U(6 gniazd niefiltrowanych)
  • 6 gniazdowa Atlas Eos Modular 4.0 3F3U (3 gniazda filtrowane, 3 niefiltrowane)

Atlas EOS Modular

Żyjemy w świecie elektrycznego szumu. Telefony komórkowe, komputery, sieci bezprzewodowe, sprzęt AGD - wszystkie te urządzenia oddają do sieci elektrycznej szum i zakłócenia, które następnie wraz prądem przejmuje nasz sprzęt audio - i nie zawsze jest on przygotowany do przefiltrowania ich. Stąd listwa zasilająca jest niezbędnym akcesorium w każdym systemie hi-fi z wyższej półki.

Atlas EOS Modular

EOS Modular 4.0 wyposażono w wewnętrzne hi-endowe okablowanie zasilające EOS 4dd 4mm2, co zapewnia niezakłóconą transmisję energii do urządzeń. Obudowa jest w pełni ekranowana przed falami elektromagnetycznymi, jakie generują inne urządzenia: routery, laptopy, telefony. Stalowa rama i obudowa, a także sposób łączenia okablowania zapobiegają wszelkiej niestabilności połączeń powodowanej wibracjami. Wszystkie styki są pozłacane w celu zabezpieczenia przed korozją. Listwę pozbawiono wszelkich diod sygnalizacyjnych, które także wnoszą zbędny szum elektryczny.

Atlas EOS Modular

Szczególnie wartościowe jest to drugie wyjście, gdyż cała architektura sekcji analogowej urządzenia jest zbalansowana aby zminimalizować przegłosy między kanałami oraz zmaksymalizować ich separację. To pozwoliło uzyskać bardzo wysoki poziom naturalności i czystości dźwięku z szeroką i głęboką sceną dźwiękową. Niemniej dobrze wypada barwność dźwięku - ciepła i łagodna średnica jest wsparta pełnym, potężnym basem.

Atlas EOS Modular

Wielu użytkowników testując listwy i kondycjoner wskazuje, że przynoszą one liczne korzyści dla urządzeń, które są źródłami i niewielkie lub żadne dla wzmacniaczy i końcówek mocy. Wynika to z faktu zastosowanych filtrów, które ograniczają możliwości mocowe wzmacniaczy. Dlatego EOS Modular 4.0 to jedyna listwa zasilająca, która jest w połowie wyposażona w filtrowane gniazda dla źródeł cyfrowych, zaś w połowie w niefiltrowane dla urządzeń wzmacniających moc. 

Listwa występuje w dwóch rodzajach:

  • OF6U - wszystkie 6 gniazd jest niefiltrowane
  • 3F3U - 3 gniazda filtrowanie 3 gniazda niefiltrowane

Atlas EOS Modular

Najważniejsze cechy:

  • wysokiej jakości gniazda o dużej powierzchni styku
  • przewodnik wewnętrzny z miedzi OFC pokryty dielektrykiem z PTFE (Teflonu)
  • zabezpieczenie przeciwko przepięciom i skokom napięcia za pomocą super szybkich warystorów metalowo-oksydowych (przy gniazdach filtrowanych)
  • podłączenie gniazd za pomocą autorskiego systemu gwiazdy z niezależnymi podłączeniami do każdego gniazda (SSDTM - Sequential Socket Decoupling)

Cena i specyfikacja Atlas EOS Modular w sklep.rms.pl ->>

Zobacz wszystkie urządzenia w kategorii listwy zasilająceDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony