Deezer HiFi taniej na stałe
 

Deezer wydaje się być w Polsce niedocenianym serwisem streamingowym. Sprawa może jednak ulec zmianie, dzięki obniżce cen na najbardziej interesującą audiofili opcję HiFi z muzyką w jakości niczym z płyty CD.

Zmiana cen dotyczy zarówno obecnych subskrybentów, jak i wszystkich, którzy dopiero chcą dołączyć do usługi. Przypominamy tym samym, że Deezer oferuje opcję darmową z odtwarzaniem losowym MP3 128kb/s przerywanym reklamami, opcję Premium bez reklam i z trybem offline za 19,99zł miesięcznie w wysokiej jakości, acz skompresowanym MP3 320kb/s oraz Deezer Family za 29,99zł miesięcznie do podziału dla 6 użytkowników. Osoby mocno zdecydowane na francuską usługę mogą zapłacić za Deezer Premium z góry za cały rok: 199,90zł zamiast 239,88zł.

 

Słuchawki w sklep.RMS.pl

 

Deezer HiFi to już inna broszka. Tutaj, w porównaniu do innych planów subskrybcyjnych, otrzymujemy muzykę w formacie bezstratnym, a do tego obsługę nowego formatu 360 Reality Audio. Tutaj w streamingu otrzymujemy 16-bitowe pliki FLAC 1411bb/s promowane jako bezstratny dźwięk z CD.

Ale za to zapłacimy więcej, bo 29,99zł, już po obniżce. Wcześniej usługa HiFi wyceniona była na 39,99zł i to nie jest pierwsza tego typu przecena, bo historyczne opłaty sięgają nawet 50 czy 60zł za miesiąc.

Czy warto? Niewielu melomanów zapatrzonych w Spotify wie, że to Tidal i Deezer posiadają większą bibliotekę muzyczną: Deezer zgromadził w swoich zasobach ponad 56 milionów utworów, natomiast Tidal: ponad 60 milionów. Zielony gigant posiada zaledwie 50 milionów ścieżek.

 

Deezer HiFI

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony