Moon by Simaudio w sklep.RMS.pl
 

Sklep.RMS.pl informuje o wprowadzeniu do oferty elektroniki Moon by Simaudio, którą można teraz nabyć w naszym sklepie internetowym oraz stacjonarnym z możliwością odsłuchu.

Stojąca za marką Moon firma powstała ponad 35 lat temu w Kanadzie, gdzie od początku swojej działalności zajmowała się produkcją sprzętu audio. Początek jej działalności skupiony był na segmencie profesjonalnym, a dopiero po 10 latach działalność została rozszerzona o modele dedykowane kategorii hi-fi.

 

Moon by Simaudio w sklep.RMS.pl

 

Taka historia marki to znakomite potwierdzenie wiedzy i doświadczenia, jakie stoją za urządzeniami Moon by Simaudio, wyodrębnionymi jako seria referencyjna – dziś stanowi ona już całą ofertę marki. Jeśli to nie jest potwierdzeniem jakości, to ciężko o lepsze argumenty.

 

Moon by Simaudio w sklep.RMS.pl

 

Dlatego właśnie z przyjemnością dołączyliśmy do grona polskich dilerów marki i oferujemy pełną ofertę produktową Moon by Simaudio, w tym wzmacniacze, przedwzmacniacze, oraz odtwarzacze (strumieniowe czy CD).

Urządzenia Moon by Simaudio można już zakupić w naszym sklepie internetowym sklep.RMS.pl oraz stacjonarnie z możliwością odsłuchu z wybranymi kolumnami z oferty.

 

Ceny i specyfikacje produktów Moon by Simaudio w sklep.RMS.pl >>

 

Moon by SImaudio w sklep.RMS.pl

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony