Loewe
 

O problemach niewypłacalności Loewe pisaliśmy w 2013 roku, ponownie w 2019, dziś więcej pozytywnych informacji: niemiecki producent telewizorów podreperował budżet i powraca z nowym modelem telewizora na targach IFA 2020.

Przedstawiciele marki mówią o to, że do września 2020 planują odbudować w pełni swoje portfolio i oferować pełną dostępność produktów. Pracuje na to 45 pracowników zajmujących 25 tysięcy metrów kwadratowych głównej siedziby firmy w Kronach, podczas gdy nowe biuro jest w czasie budowy.

 

Loewe powraca

 

Powodem powrotu Loewe jest wykupienie przez międzynarodową firmę inwestycyjną Skytec, której CEO potwierdza, że współpraca producenta telewizorów z markami takimi jak LG, które dostarczało wyświetlacze OLED czy z Chinese TV ma być zachowana, a nawet rozszerzona. To z ich pomocą odbudowa oferty Loewe ma być możliwa w tak krótkim czasie.

Czym Loewe zaskoczy podczas targów IFA? To zdecydowanie nowość, której warto wypatrywać, szczególnie po burzliwym dla producenta okresie. Co będzie dalej z Loewe? Sami jesteśmy bardzo ciekawi.


Telewizory Loewe w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - telewizory

 

Loewe

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony