Wiedźmin Netflix The Witcher
 

Netflix jest gigantem i mamy na to potwierdzenie w liczbach. Liczba jego użytkowników przekroczyła 100 milionów – nie licząc tych na terenie USA, liczba nagród i nominacji również jest imponująca i wciąż rośnie.

106,08 milionów – dokładnie tylu użytkowników posiada Netflix poza Stanami Zjednoczonymi oraz 61,04 miliony w USA. Co więcej, połowa z wymienionej setki to mieszkańcu Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki. Prosta matematyka mówi, że pozostałe około 50 milionów to użytkownicy z Ameryki Łacińskiej, Azji i Kanady.

Sukcesem okazały się też produkcje własne Netflixa. „Wiedźmin” osiąga niesamowite wyniki oglądalności i okazuje się, że jest na dobrej drodze, by zostać największym serialem platformy. Według statystyk, odtworzyło go ponad 76 milionów użytkowników!

 

Netflix Historia Małżeńska kadr z plakatu reklamowego

 

Niemałym wyróżnieniem są również 24 nominacje do nagród Akademii, czyli Oskarów, które zgarnęło aż 8 filmów: Irlandczyk, Historia Małżeńska, Dwóch Papieży i Klaus to tylko wybrane z nich.

Chociaż konkurencja czyha na Netflixa i stara się uderzać gdzie tylko może (jak poprzez odbieranie najbardziej popularnych treści przez otwieranie coraz to nowych serwisów) czy obniżanie cen, ten wydaje się być nie do ruszenia. I dobrze, biorąc pod uwagę jakość i różnorodność nowych, własnych produkcji sygnowanych logiem z czerwonym N.

 

Netflix Dwóch Papiezy

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony