Słuchawki Bang & Olufsen H9
 

Designu i urody urządzeniom Bang & Olufsen z pewnością nie można odmówić, jednak okazuje się, że wygląd to nie wszystko i najdroższe modele spółki z trudem odnajdują nowych właścicieli.

Bang & Olufsen zalicza już trzecią z rzędu kwartalną stratę. Od listopada tego roku spadek operacyjny firmy wynosi około 77 milionów koron (co jest równowartością około 11 milionów dolarów), usprawiedliwiając rozczarowujący kwartał słabymi wynikami w listopadzie właśnie.

 

Słuchawki Bang&Olufsen E8

 

Bloomberg donosi, że klienci niechętnie decydują się na zakup najdroższych propozycji marki, w tym trzeciej generacji słuchawek Beoplay H9, które kosztują niemal dwa i pół tysiąca złotych – znacznie więcej od swojej bezpośredniej konkurencji, prezentując przy tym podobne parametry techniczne.

 

Słuchawki Bang & Olufsen w sklep.RMS.pl >>

 

Podobnie sprawa ma się z telewizorami. Designerski Beovision Harmony zaprezentowany podczas mediolańskiego Design Week w kwietniu wydaje się nie przyciągać do siebie uwagi zamożnych klientów.

 

Bang & Olufsen TV

 

Bang & Olufsen nie jest jedyną marką z designerskimi telewizorami premium, która odnotowuje problemy. Pisaliśmy już swego czasu o Loewe, który to znalazł się na skraju upadłości.

 

Telewizory Loewe w sklep.RMS.pl >>

 

Czyżby wielkie korporacje jak Samsung, Sony, LG czy Panasonic wyprzedziły również marki, które dotychczas kojarzyły się z prestiżem i luksusem? Jesteśmy niezmiernie ciekawi dalszych reakcji ze strony B&O!


Słuchawki Bang & Olufsen Beoplay H9

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony