Sennheiser CX 350BT i CX 150BT
 

Kolejny dzień pozostajemy w klimatach słuchawkowych – warto, bo oprócz opisywanych już słuchawek nausznych, na targach CES niemiecki Sennheiser zaprezentuje również dwie nowe pary dokanałówek Bluetooth: CX 350BT oraz CX 150BT.

Nowe Bluetoothy od Sennheisera pozostają w trendzie słuchawek bezprzewodowych połączonych między sobą krótkim przewodem przeprowadzanym za szyją – w skrócie neckband. Takie rozwiązanie pozwoliło za to pozytywnie wpłynąć na czas pracy nowych modeli na baterii: zarówno 350-tki jak i 150-tki mają odtwarzać muzykę do 10 godzin.

Nowe modele słuchawek dokanałowych Sennheisera wyposażone będą w najnowszy moduł Bluetooth 5.0, kodeki SBC i AAC (wyższy model – 350BT – posiada dodatkowo wsparcie aptX i aptX Low Latency) i są ładowane za pośrednictwem nowoczesnego gniazda USB C.

 

Słuchawki w sklep.RMS.pl

 

Warto wspomnieć, że CX 350BT ma umożliwiać komunikację z inteligentnymi asystentami od Google (Google Assistant) i Apple (Siri).

CX 350BT i CX 150BT dzięki obecności najnowszego modułu Bluetooth 5.0 mogą być podłączone do dwóch urządzeń jednocześnie. Będą one również współpracować z aplikacją mobilną Sennheiser Smart Control, umożliwiającą dostosowane brzmienia do osobistych preferencji użytkownika. W obu zestawach znajdziemy po cztery pary gumek dokanałowych w różnych rozmiarach.


Cena i specyfikacja słuchawek Sennheiser CX 350BT w sklep.RMS.pl >>

Cena i specyfikacja słuchawek Sennheiser CX 150BT w sklep.RMS.pl >> 

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - słuchawki bezprzewodowe

 

Sennheiser CX 150BT

 Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony