Jamo C912 sub black ash
 

Jamo rozszerza serię Concert o dwa nowe subwoofery: C 910 oraz C 912 SUB. Według opisów producenta, nowe urządzenia mają łączyć wyjątkową wydajność i brzmienie z nowoczesnym, luksusowym designem o wysokiej jakości wykończeniu.

Zarówno C 910 jak i C 912 SUB mają zgrywać się nie tylko z kinem domowym z serii Concert 9 II, ale i z innymi dostępnymi na rynku kolumnami. Oba wyposażone są w przetworniki niskotonowe IMG o średnicy 10 cali z długim skokiem membrany.

Podstawową różnicę między dwoma modelami stanowi moc: 910 oferuje 300W, natomiast 912 o 100W więcej, co gwarantują wbudowane wzmacniacze w klasie A. Przez to też naturalnie zmieniają się odrobinę pozostałe parametry jak pasmo przenoszenia (w C910 od 32Hz, natomiast w C912 od 29Hz) czy maksymalne ciśnienie akustyczne na poziomie odpowiednio 110 oraz 112dB. Obie konstrukcje wyposażone są w przedni bass-reflex, dzięki czemu można je dosunąć bezpośrednio do ściany.

 

Jamo Concert C II

 

W kwestii łączności, Jamo oferuje złącza 2xRCA do podłączenia amplitunerów kina domowego, procesorów kina domowego oraz wzmacniaczy zintegrowanych. Dla tych, którzy ponad kable preferują połączenia bezprzewodowe, producent pozostawia możliwość zastosowania dostępnego oddzielnie zestawu z transmiterem WA-2 (subwoofery posiadają wbudowany odbiornik). To korzystna opcja dla wszystkich tych, którzy nie chcą prowadzić długich kabli czy ograniczać się w kwestii umieszczenia subwoofera w pokoju.

Oba modele dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych, pasujących do reszty kolumn z serii Concert 9 II: black ash, dark apple oraz Matte White.

Cena i specyfikacja subwoofera Jamo C 910 SUB w sklep.RMS.pl >>

Cena i specyfikacja subwoofera Jamo C 912 SUB w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - subwoofery

 

Jamo C910 SUB

 Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony