Astell&Kern przedstawia nowy przenośny odtwarzacz muzyczny o symbolach SA7000, który ma łączyć w sobie współczesność i styl retro - szczególnie w designie. 

Marka określa nowe urządzenie jako połączenie "znanych z przeszłości emocji z najbardziej współczesną technologią". Element charakterystyczny odtwarzaczy A&K został zachowany, a mowa o przewymiarowanym potencjometrze ulokowanym po prawej stronie obudowy. 

SA7000 wyposażony jest w podwójny przetwornik DAC AKM AK4492ECB, który został wykorzystany w playerze po raz pierwszy. Producent zapewnia o nowej sygnaturze brzmienia i wyjątkowych doznaniach muzycznych - jak będzie, dowiemy się po pierwszych odsłuchach!

 

 

Urządzenie ma wspierać odtwarzanie bit-to-bit w rozdzielczości do 32bitów, natywne odtwarzanie DSD do 11.2MHz oraz obsługę plików do 384kHz.

Obsługa SA7000 realizowana jest przez dotykowy ekran o przekątnej 4.1 cala z zupełnie nowym interfejsem graficznym. Za jego pośrednictwem dostaniemy się do plików w prawie każdym formacie, o jakim audiofil może zamarzyć.

Ciekawą nowością jest zastosowanie indykatora LED umieszczonego wokół potencjometru, który ma świecić różnymi kolorami w zależności od głębi bitowej aktualnie odtwarzanego utworu (światłem czerwonym dla 16 bitów, zielonym dla 24, niebieskim dla 32 oraz fioletowym dla DSD). Co więcej, producent zaznacza, że udostępnia aż 150 poziomów nasycenia koloru czerwonego, co ma symbolizować aktualny poziom głośności. 

 

Cena i specyfikacja odtwarzacza Astell&Kern SA7000 w sklep.RMS.pl >>

 

 

Oprócz wyjścia zbalansowanego 2.5mm oraz niezbalansowanego 3.5mm, Astell&Kern wyspoaża SA7000 również w moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth z aptX HD na pokładzie.

Urządzenie ma byc dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: onyx black oraz stainless steel.

 

 Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony