HBO Max
 

HBO zapowiada się z nowym serwisem streamingowym, któy ma być bezpośrednim, i bardziej konkurencyjnym dla Netflixa rywalem niż obecnie dostępne w Polsce HBO Go. Już wkrótce będziemy mogli subskrybować abonament HBO Max.

Nowy serwis HBO ma zawitać w USA w połowie 2020 roku, natomiast w Polsce: w 2021. W ramach aplikacji, producent będzie udostępniać ponad 10 tysięcy godzin filmów i seriali, w tym znane już hity, a także wyłączne nowości, czyli ponad 1800 filmów produkcji HBO, Warner Bros, New Line Cinema oraz DC. Możemy więc liczyć na seans Matrixa, Władcy Pierśceni, filmów Lego, Batman czy Superman.

Czy Max zupełnie wyprze Go? Trudno wyrokować w tym momencie, wiemy jednak, że za wielką wodą taki podział istnieje: jako usługa związana ściśle z dostawcami telewizji oraz jako usługa subskrypcyjna w stylu Netflixa. Według aktualnych informacji, dwa portale mają różnić się również zawartością treści: wersja Max ma oferować również własne produkcje tworzone jako dedykowane do publikacji w serwisie.

Cena? W stanach niecałe 15 dolarów. Na Polski cennik musimy zaczekać do premiery aplikacji w 2021 roku.


Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony