Spotify kids aplikacja dla dzieci
 

Spotify prężnie działa – co prawda w dalszym ciągu nie nad zapewnieniem abonamentu w jakości HiFi na podobę konkurencyjnych serwisów strumieniowych. Gigant stara się raczej zaskoczyć czymś zupełnie nowym: tym razem aplikacją Spotify Kids skierowaną do najmłodszych słuchaczy.

Kto może skorzystać z aplikacji? Dzisiaj jedynie Irlandczycy, bo to tu zadebiutowała aplikacja, ale Spotify już planuje ekspansję na kolejne kraje. Warunkiem jest jednak posiadanie planu rodzinnego (czyli planu, gdzie w ramach jednego abonamentu do usługi dołącza 6 członków rodziny), którego cena dzisiaj to 29,99zł miesięcznie.

 

Spotify kids aplikacja dla dzieci

 

Spotify dedykuje wariant Kids dla dzieci od trzeciego roku życia i oferuje im wyjątkowy wybór dopasowanych merytorycznie treści nieprzerywanych reklamami. Całość projektu nadzorowana była przez „zespół doświadczonych edytorów”, ma być wyjątkowo prosta w obsłudze, posiadać przyjazny interfejs i „dorastać” razem z dziećmi – czyli stopniowo dopasowywać serwowany im kontent.

Co ważne dla rodziców, będą oni mieli możliwość nakładania filtrów treści i kontrolować, czego ich pociechy słuchają za pośrednictwem aplikacji.

 

Spotify kids aplikacja dla dzieci

 

Aby skorzystać z dobrodziejstw aplikacji, należy (oprócz subskrypcji planu Premium dla rodziny) pobrać ją ze sklepu Play lub App Store – w przypadku urządzeń z systemem iOS. Póki co jedynie w wersji beta i jedynie w Irlandii, ale Spotify zapewnia, że na tym nie poprzestanie. Czekamy!

Spotify kids aplikacja dla dzieci

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony