360 by Deezer logo
 

Głośno ostatnio o nowym formacie plików audio od Sony, więc na fali popularności kolejne serwisy oferują możliwość odtwarzania 360 Reality Audio. Tym razem pałeczkę szybko przejął Deezer, reklamując się tym samym hasłem 360 by Deezer.

Ale, ale… 360 by Deezer to nie tylko nowy slogan. To także zupełnie nowa aplikacja, dostępna na urządzenia z systemem Android i iOS. Za jej pośrednictwem można uzyskać dostęp do pełnej biblioteki plików zakodowanych w nowym formacie stworzonym przez Sony.

Tych, którzy na co dzień korzystają z podstawowej aplikacji Deezera zapewniamy, że mogą „migrować” do jej nowej wersji bez problemu i bez zmartwień o utratę dotychczas utworzonych playlist. Te maja zsynchronizować się z nowym wydaniem 360 by Deezer i być dostępne z poziomu obu platform.

 

Kolumny stereo w sklep.RMS.pl

 

Czas na niemniej ważną co jakość kwestię: abonament. Aby uzyskać swobodny dostęp do plików 360 Reality Audio, należy stać się subskrybentem planu HiFi. Dziś miesięczna opłaca za najwyższy abonament aplikacji (rzeczone HiFi) wynosi 39,99zł.

Nie znamy jeszcze dokładnej liczby utworów zrealizowanych z wykorzystaniem kodeka 360 Reality Audio, jednak według zapewnień Sony już przy premierze ma być dostępnych ich ponad 1000.

360 reality audio logo

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony