Cabasse Pearl Akoya
 

Pamiętacie nasz wpis o głośniku Cabasse Pearl z listopada ubiegłego roku? Mija rok i marka postanowiła wypuścić kolejny produkt z linii: Pearl Akoya, czyli mniejszą kopię znanej już perły. Teraz fani kolumn La Sphere mogą mieć w domu jeszcze mniejszą jej namiastkę.

Aktywny, bezprzewodowy, budowany na podobę znanych, lubianych i cenionych – to nie może się nie udać. The Pearl Akoya ma formę kuli o średnicy 22cm (w porównaniu do 32cm mierzonych w poprzedniku: The Pearl) z 17-centymetrowym przetwornikiem koaksjalnym złożonym z przetwornika niskotonowego, średniotonowego i tweetera w nowoopracowanej konstrukcji). Całość ma zapewnić moc, która pozwoli osiągnąć głośność na poziomie brzmienia orkiestry symfonicznej (około 115dB).

 

Cabasse The Pearl i The Pearl Akoya

 

To, co nie jest raczej spotykane w tego typu urządzeniach, a stało się znakiem rozpoznawczym hi-endowych konstrukcji Cabasse, to wykorzystanie systemu CRCS, który producent zaimplementował również w modelu Akoya. To autorska technologia kalibracji, która pozwala zoptymalizować brzmienie do warunków akustycznych pomieszczenia. Taki efekt bez amplitunera? Jest się czym chwalić.

Dla tych, którzy ponad pojedynczy głośnik preferują konfigurację stereo, śpieszymy donieść, że Pearl Akoya można z powodzeniem parować za pośrednictwem Wi-Fi: bez potrzeby wykorzystania dodatkowych kabli czy urządzeń. Możemy odtwarzać muzykę zarówno ze źródeł przewodowych, jak i polegać na połączeniu optycznym czy jack 3.5mm.

 

Cabasse the pearl Akoya części

 

Obsługa plików? Bez problemu odtworzymy te w formacie AIFF, FLAC, ALAC czy klasyczne MP3, AAC i WMA. Na dodatek Cabasse serwuje nam obsługę Spotify, Deezera i Tidala.

Cena i specyfikacja Cabasse Pearl Akoya w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - głośnik Bluetooth

 Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony