Arcam nowy amplituner AVR
 

Arcam podczas targów CEDIA przedstawił trzy nowe amplitunery kina domowego – ich premiera w sprzedaży już tuż, tuż, dlatego przybliżamy Wam sylwetki nowych AVR10, AVR20 i AVR30.

Wszystkie nowe modele wykorzystują technologię automatycznej korekcji kalibracji dźwięku w pomieszczeniu Dirac Live, a także śmietankę najbardziej pożądanych kodeków czyli Dolby Atmos i DTS:X w towarzystwie IMAX Enhanced. Nie jest więc zaskoczeniem obsługa obrazu w rozdzielczości do 4K UltraHD, HDMI 2.0b z obsługą HDCP2.2, Bluetooth i siedem wejść HDMI.

Oprócz HDMI na tylnym panelu umieszczone zostały złącza XLR, RCA, podwójne wejście i pojedyncze wyjście optyczne, cztery wejścia koaksjalne i – w najwyższym modelu – podwójny trigger. Znalazła się również przestrzeń dla złacza sterującego RS232 czy czujki IR.

 

Elektronika do kina domowego

 

Dla tych, którzy ponad kable preferują streaming, Arcam oferuje platformę mobilną MusicLife oraz Controll app, gdzie można do woli korzystać z Google Cast.

Pora na specyfikację: „dziesiątka”, czyli AVR10 to model o mocy 60W, AVR20: 90W w klasie AB i w końcu „trzydziestka” AVR30: 100W wklasie G z dźwiękiem surround w konfiguracji 9.1.6.

Cena i specyfikacja urządzeń Arcam AVR >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - amplituner kina domowego

Arcam AVR30 front

 Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony