Sennheiser GSP 370

PORÓWNAJ PRODUKTY WYBIERZ MĄDRZE >
 

Sennheiser prezentuje niebywałą gratkę dla wszystkich gamerów – słuchawki bezprzewodowe z baterią umożliwiającą pracę słuchawek aż do 100 godzin! Jednak jest pewien haczyk…

GSP 370 to rozwiązanie dla graczy komputerowych (nowy model procuje zarówno z urządzeniami Mac jak i PC – jednak tylko z zainstalowanym systemem Windows 10) i konsolowych, a konkretniej korzystających z konsoli PlayStation 4.

Ale jak to, słuchawki bezprzewodowe do gier? 100 godzin czasu pracy na jednym ładowaniu? A opóźnienia? Tu właśnie jest haczyk: GSP 370 nie korzystają z popularnej technologii Bluetooth. Zamiast tego do zestawu dodany jest dedykowany dongiel, który po wpięciu do komputera czy konsoli komunikuje się bezprzewodowo ze słuchawkami. Takie rozwiązanie pozwoliło inżynierom Sennheisera zmaksymalizować wytrzymałość baterii (którą można ładować również w czasie pracy słuchawek) i zminimalizować latencję.

 

Sennheiser GSP 370

 

Oprócz technologii Bluetooth, Sennheiser rezygnuje też ze złącza jack (na rzecz przewodu USB). Oznacza to, że jeśli poszukujemy nauszników uniwersalnych, to znaczy dobrych zarówno do gier, jak i do podpięcia do telefonu, GSP 370 będzie odpowiednim wyborem.

Konstrukcja i rozwiązaniach akustyczne nowego modelu bazują na sprawdzonych i docenionych technologiach z modelu 300. Tak jak w każdym innym modelu serii, tak i w 370 znajdziemy mikrofon na wysięgniku z funkcją redukcji szumów, dzięki czemu zestaw ma sprawdzić się również w grach online wymagających komunikacji pomiędzy zawodnikami. Sennheiser nie zapomniał oczywiście o implementacji funkcji, która automatycznie wyłącza mikrofon po podniesieniu ramienia do pozycji pionowej.

Słuchawki do gier muszą charakteryzować się wysokim komfortem użytkowania, dlatego Sennheiser w nowym modelu GSP 370 wykorzystuje podwójne poduszki nauszne z pamięcią kształtu, obszyte skórą i zamszem, które mają nie tylko odpowiednio izolować użytkownika do otoczenia, ale również zredukować efekt przegrzania ucha i potliwości. Pałąk jest oczywiście regulowany, a dodatkowo został podzielony i wyściełany miękkim materiałem, aby zmniejszyć ucisk na głowę.

Cena i specyfikacja słuchawek Sennheiser GSP 370 w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - słuchawki gamingowe

Sennheiser GSP 370Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony