Marantz PM7000N
 

Idzie nowe – tym razem od Marantza, a mowa o wzmacniaczu PM7000N. Na pokładzie oczywiście HEOS, HDAM, SPKT i kilka innych zawiłych akronimów, które wspólnie rozszyfrujemy.

Zaczynamy od początku: HEOS to oczywiście technologia bezprzewodowego multiroomu, dzięki której przy wykorzystaniu odpowiednich komponentów możemy w łatwy i szybki sposób stworzyć w domu wydzielone strefy audio i video i kontrolować je za pomocą wygodnej aplikacji mobilnej: każdą z osobna i wszystkie naraz. Skojarzenia z DTS Play-Fi są słuszne, jednak HEOS jest platformą bardziej ograniczoną jeśli chodzi o współpracujące z nią komponenty. Tu króluje przede wszystkim Denon i Marantz.

Czym jest HDAM? HDAM, a dokładniej HDAM-SA3 to specjalna, opracowana przez Marantza technologia obwodów, pozwalająca zwiększyć zakres dynamiki przy zachowaniu niskiego poziomu zniekształceń na wyjściu wzmacniacza.

 

Marantz PM7000N

 

Ostatni z wyżej wymienionych: SPKT, to specjalne terminale głośnikowe, które mają wpłynąć na jeszcze lepsze, bardziej stabilne połączenie ze z wtykami kabla głośnikowego.

Marantz PM7000N obsługuje wszelkich asystentów głosowych jak Amazon Alexa, Google Assistant czy Apple Siri, a dzięki wbudowanym modułom Bluetooth, AirPlay i Wi-Fi bez problemu połączy się z usługami strumieniującymi jak radio internetowe TuneIN, Spotify, Tidal czy SoundCloud. Znajdzie się również coś dla tych, którzy wolą rozwiązania starszej daty, czyli możliwość połączenia z przedwzmacniaczem gramofonowym za pomocą złącza 2xRCA.

 

Elektronika do kina domowego w sklep.RMS.pl

 

W kwestii odtwarzania plików PM7000N oferuje wsparcie dla formatów ALAC, FLAC i WAV do 24bit/192kHz, a także DSD 2.8MHz i 5.6MHz. Dzięki obecności dwóch wejść optycznych oraz wejścia koaksjalnego możemy do wzmacniacza podłączyć telewizor, odtwarzacz Blu-rady czy DVD. Moc urządzenia mierzona jest na 60W przy obciążeniu 8Ohm.

 

Cena i specyfikacja wzmacniacza Marantz PM7000N w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - wzmacniacz zintegrowany

 

Marantz PM7000NDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony