Melodika MDP
 

Melodika, jeden z największych polskich producentów kabli oraz kolumn głośnikowych informuje o wprowadzeniu do sprzedaży nowej wersji kabli zasilających MDP z ulepszonymi wtykami.

Kabel zasilający Melodika MDP to w powszechnej opinii najlepiej wykonany produkt w swoim segmencie cenowym, który staje w szranki nawet z najdroższymi kablami zasilającymi na rynku od najlepszej japońskiej konkurencji. Dlatego cieszy się wielką popularnością wśród użytkowników.

Pomimo znakomitych recenzji prasowych i powszechnego uznania wśród klientów Melodika postanowiła wprowadzić kolejne poprawki do kabla zasilającego jak zwykle nie podnosząc przy tym ceny. Zmiany objęły wtyki, które wymieniono na produkty jeszcze wyższej jakości, aby lepiej zabezpieczyć zarówno jakość połączenia, jak i bezpieczeństwo urządzeń. Nowe wtyki zapewniają dużo lepszy kontakt i przepływ energii elektrycznej.

Melodika MDP

 

 

Bez zmian pozostał największy atut Melodiki - 80 procentowy ekran z czystej miedzi OFC. Dlatego kabel Melodika MDP świetnie nadaje się nie tylko zastosowań hi-fi ale także do sprzętu medycznego, pomiarowego, laboratoryjnego i innych urządzeń wrażliwych na oddziaływanie pola elektromagnetycznego lub zakłóceń płynących z sieci.

 

Kolumny do stereo i kina domowego w sklep.RMS.pl


Dlaczego warto wypróbować kabel sieciowy z ekranowaniem?
Źródłem największym zakłóceń w sieci elektrycznej są urządzenia działające w domu np lodówka, zmywarka, oświetlenie LED. Każde z nich emituje do sieci szum elektryczny. Ten jest zazwyczaj niezauważalny i niesłyszalny w tanich urządzeniach audio, które mają umiarkowane parametry. Jednak w przypadku bardziej wysublimowanego sprzętu, w którym odstęp sygnału od szumu wynosi więcej niż 90dB zaś zniekształcenia mniej niż 0,1%, zakłócenia te mogą mieć negatywne znaczenie - przede wszystkim pogarszać jakość wysokich tonów, co objawia się pogorszeniem rozdzielczości dźwięku i sceny muzycznej.

Najważniejsze cechy konstrukcyjne:

 • konstrukcja: Przewód 3x2,5mm2 - 50 x 0,24mm
 • kabel jest ekranowny miedzianym oplotem na poziomie minimum 80%
 • przewodnik: polska miedź beztlenowa OFC 99.99% (klasa 4N)
 • wysokiej jakości przewód zasilający do systemów audio klasy Hi-fi, Hi-end
 • zakończony wtykiem schuko oraz gniazdem IEC C13 (typowe gniazdo stosowane w większości wzmacniaczy)
 • geometria: przewodniki wzajemnie ze sobą skręcone, ekranowane
 • przewód posiada certyfikat CE
 • dielektryk: 3 warstwy izolacji z PVC sprawia, że przewód idealnie nadaje się do instalacji podtynkowej w ściany np. do kina domowego lub systemu multiroom (Wierzchnia warstwa przewodów Melodika została wykonana z specjalnie modyfikowanego PVC o podwyższonej odporności dzięki czemu bez problemu przewód można kłaść pod tynk lub beton bez obawy o uszkodzenie przewodu)
 • rezystancja żył: (DC w 20°C): 4,37 Ohm/100m lub mniejsza
 • rezystancja izolacji: >=1 G Ohm/km
 • próba napięciowa 1kV

 

Cena i specyfikacja kabli Melodika MDP w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - kabel zasilający

Melodika MDPDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony