Dednon CDC-600NE z PMA-600NE lifestyle
 

Opisywaliśmy już wzmacniacz zintegrowany PMA-600NE, pora na drugą z nowości z tej samej linii, czyli odtwarzacz płyt CD, które w audiofilskim świecie wciąż cieszą się niemałą popularnością.

Tak samo jak PMA, tak i DCD ma zapewniać przyzwoitą jakość audio w równie przyzwoitej cenie, ale o tym – jak to zwykle w audio bywa – możemy przekonać się dopiero po samodzielnym odsłuchu urządzenia. Tym czasem udajemy się na wycieczkę „palcem po specyfikacji”, gdzie dowiadujemy się, że PMA-600NE, jest (jak to określił producent) urządzeniem dla aspirujących entuzjastów muzyki. Brzmi ciekawie!

 

Denon CDC-600NE ze wzmacniaczem PMA-600NE czarne lifestyle

 

Denon chwali DCD-600NE za wykorzystywanie technologii AL32 Processing. To właśnie ona, w połączeniu z innowacyjną według producenta strukturą obwodów, odpowiada za reprodukcję sygnału w odtwarzaczu. AL32 wykorzystuje specjalne algorytmy interpolacji sygnału, które pomagają w „odbudowaniu: sygnału po jego cyfrowego nagrania. Ma to pomóc w uzyskaniu detalicznego sygnału pozbawionego zakłóceń, z głębokim basem i wiernym oddaniem nagranej ścieżki.

 

Elektronika do stereo w sklep.RMS.pl

 

DSD-600NE wykorzystuje oczywiście wszelkie technologie, które mają zapobiec występowaniu niepożądanych wibracji, zaimplementowane zarówno w obwodach (w postaci odpowiednio zaprojektowanych i zaimplementowanych transformatorów) jak i w wykonaniu obudowy.

 

Wnętrze odtwarzacza Denon CDC-600NE

 

Tylny panel nie jest zbyt bogaty, ale zdecydowanie wystarczający. Umieszczono na nim pojedyncze optyczne wyjście cyfrowe, wyjście 2xRCA oraz wejście i wyjście dla czujki IR.

Tak jak PMA-600NE, tak i DCD-600NE dostępny będzie w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej oraz srebrnej.

 

Cena i specyfikacja odtwarzacza CD Denon DCD-600NE w sklep.RMS.pl

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - odtwarzacz CD

 

Dedno CDC-600NE i PMA-600NE czarne lifestyleDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony