Kolumny Fyne Audio F502SP lifestyle
 

Fyne Audio prezentuje nowy model kolumn, chociaż nazywanie go zupełną nowością byłoby przesadą. F502SP bazuje na komponentach znanych z poprzednich modeli producenta, ma za to być – jako to określa producent – produktem „Special Production”.

Owe „Special Production: tłumaczy dodanie na końcu symbolu liter SP. F502SP mają być dostępne w trzech specjalnych wykończeniach lakierowanych na wysoki połysk: czerni, bieli oraz orzechu, wszystkie dostępne w limitowanej ilości. A pod lakierem? Przetworniki, które już znamy, a które z powodzeniem sprawdzają się w innych komponentach tej serii.

 

Kolumny Fyne Audio F502SP przetwornik

 

Patrząc na konstrukcję kolumny na pierwszy rzut oka dostrzeżemy dwa głośniki, jednak bliższe spojrzenie wyjaśnia 2,5-drożną konstrukcje F502SP. Przetwornik wysokotonowy FyneFluteTM w postaci 25mm magnezowej kopułki osadzony jest po środku 20-cm przetwornika średnioniskotonowego IsoFlare. To zestawienie, które znajdziemy również w kolumnie Fyne Audio F702. Poniżej umieszczony jest dedykowany przetwornik niskotonowy, również o średnicy 20cm, znany z modelu F720.

 

Kolumny do stereo i kina domowego w sklep.RMS.pl

 

Bas reflex skierowany jest w dół i wyposażony w dyfuzor BassTraxTM. Okablowanie możemy podłączyć w sposób klasyczny bądź wykorzystując technikę bi-wiringu.

 

Kolumny Fyne Audio F502SP lifestyle

 

Moc ciągła kolumn (RMS) określana jest na 100W, przy czym rekomendowana moc wzmacniacza mieści się w granicach od 30 do 200W. Nominalna impedancja Fyne Audio F502SP to 8 Ohm, natomiast czułość, to według specyfikacji 92dB. Pasmo przenoszenia kolumn mieści się w przedziale od 30 do 34.000Hz.

Cena i specyfikacja kolumn Fyne Audio F502SP w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - kolumny stereo

 

Kolumny Fyne Audio F502SP logo na dole kolumnyDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony