Sennheiser IE 80S BT
 

To musiało się stać – Sennheiser prezentuje pierwsze w swojej ofercie bezprzewodowe słuchawki dokanałowe dedykowane dla audiofilów. Kto dalej chce jak mantrę głosić, że bez przewodów nie ma dobrej muzyki, ten niedługo może stracić lwią część swoich argumentów.

Zacznijmy od żelaznych podstaw dobrego brzmienia Bluetooth: Sennheiser IE 80S BT wykorzystują Bluetooth 5.0 ze wsparciem szerokiej gamy kodeków, w tym LHDC, aptX HD, aptX Low Latency i AAC, zapewniając tym samym dobre wsparcie transmisji bezprzewodowej poprzez minimalizację opóźnień i zwiększanie przepustowości przepływu danych, a więc jakości dźwięku.

 

Sennheiser IE 80S BT

 

IE 80S BT wykorzystują przetwornik DAC AKM przetworniki dynamiczne z silnym magnesem neodymowym. To według producenta gwarancja najwyższej, sonicznej dokładności i czystości odtwarzania.

Jeśli jednak kogoś owa soniczność „przerośnie”, nie ma problemu – Sennheiser udostępnia aplikację Smart Control App, dzięki której można dopasować brzmienie do własnych preferencji wykorzystując na przykład 5-pasmowy equalizer.

 

Słuchawki w sklep.RMS.pl

 

Skoro IE 80S BT mają być wyjątkowymi, bo pierwszymi audiofilskimi słuchawkami Bluetooth w ofercie producenta, to i pilot musiał zostać dopracowany do ostatniego szczegółu. Zaopatrzony został nie w trzy, a cztery przyciski, z czego jeden – dodatkowy – przeznaczony jest stricte do aktywowania asystentów głosowych jak Google Assistant czy Siri. A jak się z nimi komunikować? Dzięki specjalnie opracowany mikrofonom z redukcja szumów, które zostały umiejscowione w pozycji jak najbardziej optymalnej do przekazywania czystego, niezakłóconego dźwięku.

 

Sennheiser IE 80S BT

 

Po wyczerpaniu baterii (która starcza na 6 godzin odtwarzania muzyki), słuchawki możemy wykorzystać jako klasyczne, przewodowe doki – musimy jednak we własnym zakresie dokupić dodatkowe przewody. Ułatwieniem pozostawiającym dużą elastyczność w wyborze kabla jest zastosowanie przez producenta złączy MMCX.

 

Sennheiser IE 80S BT

 

Jak przystało na produkt audiofilski, w opakowaniu IE 80S BT znajdziemy nie tylko słuchawki. W zestawie otrzymujemy również silikonowe gumki dokanałowe, pianki Comply w trzech rozmiarach, a także haczyki douszne pozwalające jeszcze pewniej usadowić słuchawki w kanale słuchowym. Dodatkowo twarde, zapinane etui na zamek i oczywiście kabel ładujący. Jak to zwykle w wyższych modelach, Sennheiser oferuje również malutkie narzędzie pomagające w utrzymaniu czystości dokanałówek.

 

Cena i specyfikacja słuchawek Sennheiser IE 80S BT w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - słuchawki Bluetooth

 

Sennheiser IE 80S BTDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony