RHA TrueConnect
 

Kolejni producenci decydują się na wprowadzenie do sprzedaży bezprzewodowych słuchawek, które nie są połączone krótkim kablem przeprowadzanym za szyją. Pisaliśmy już o najnowszym modelu od Sennheisera – True Wireless, czas na RHA i ich TrueConnect.

Śledząc kolejne tego typu modele słuchawek można zauważyć powtarzającą się tendencję w nazewnictwie, ale i w wyposażeniu. Tak jak Sennheisery, również propozycja od RHA w opakowaniu posiada dołączone etui z możliwością ładowania słuchawek: nawet 4 razy (do 20 godzin) od stanu pustej do pełnej baterii na jednym ładowaniu etui. Dodatkowo warto zwrócić uwagę, że TrueConnect ładują się od 0 do 50% nawet w 15 minut (pełne ładowanie ma zajmować niecałe dwie godziny).

RHA TrueConnect

Nowość od RHA posiada 6mm przetworniki dynamiczne o paśmie przenoszenia od 20 do 20.000Hz. Bluetooth w wersji 5.0 pozwala na działanie słuchawek w zasięgu do 10m od źródła dźwięku. Osoby aktywne fizycznie i te, które słuchają muzyki na dworze w każdej pogodzie ucieszy fakt uzyskania przez True Connect certyfikatu wodoodporności IPX5.

Ważące 13g pchełki posiadają mikrofon umożliwiający wygodne prowadzenie rozmów telefonicznych, których wysoka jakość ma być zapewniona przez specjalnie zaprojektowaną antenę. Wygodna obsługa słuchawek ma być możliwa dzięki zastosowaniu panelu dotykowego i cyfrowego asystenta.

Słuchawki w sklep.RMS.pl

Oprócz wspomnianego już etui z możliwością ładowania, RHA TrueConnect w opakowaniu znajdują się obok silikonowych gumek dokanałowych w trzech różnych rozmiarach, pianek Comply Rx-200 w trzech różnych rozmiarach oraz etui na gumki dokanałowe wykonanego ze stali nierdzewnej.

RHA TrueConnect

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Słuchawki do telefonuDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony