Klipsch Heritage
 

Linia produktowa Klipsch Heritage o wyjątkowej, retro stylistyce właśnie rozrosła się o nowe urządzenie, czyli wzmacniacz słuchawkowy, który chociaż wzornictwem i parametrami ma być najlepiej dostosowany do słuchawek HP-3 z tej samej linii, to ma dobrze sprawdzić się również ze wszystkimi innymi modelami dostępnymi na rynku.

Urządzenie napędzane jest przez przetwornik cyfrowo analogowy ES90128K2M ESS Sabre32, który umożliwia przetwarzanie plików PMC w rozdzielczości do 24bit/192kHz, a także DSD 11.2MHz (DSD256).

Na panelu frontowym umieszczone zostało wyjście zbalansowane XLR, a także gniazdo 6.3mm duży jack. Tylny panel mieści złącze koaksjalne, optyczne, USB DAC, USB A (serwisowe) oraz podwójne 2xRCA.

Klipsch Heritage

Nowy element serii Heritage może być wykorzystywany jako klasyczny wzmacniacz słuchawkowy bądź zewnętrzny DAC w systemach stereo.

słuchawki sklep rms.pl

Aluminiowa obudowa wzmacniacza wykończona jest na wzór drzewa orzechowego z anodowanymi, aluminiowymi przełącznikami i pokrętłami. Całość zachowuje klasyczną stylistykę, korelującą z pozostałymi elementami retro serii Klipscha.

Klipsch Heritage

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Wzmacniacz słuchawkowyDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony