Głośniki instalacyjne Melodika z darmową dostawą w sklep.RMS.pl
 

Sklep.RMS.pl, oficjalny diler Melodiki, ogłasza sierpień miesiącem głośników instalacyjnych polskiego producenta. W ramach promocji wszystkie te produkty objęte są darmową dostawą.

Wykańczasz dom, a może remontujesz mieszkanie? Marzysz o zestawie stereo, ale nie masz miejsca na ustawienie kolumn? Seria Back in Black Invisible to wysokiej klasy głośniki instalacyjne zbudowane na bazie podzespołów znanych z serii wielokrotnie nagradzanych bestsellerów sprzedażowych z serii Back in Black. Pomimo bardzo umiarkowanej ceny głośniki instalacyjne wyposażono w przetworniki wykorzystujące technologie i komponenty z najnowszego modelu BL40 MK2.

Promocja obowiązuje do końca sierpnia przy zamówieniu głośników instalacyjnych marki Melodika. Darmowa wysyłka tylko na terenie Polski. Promocja będzie realizowana za pomocą kuriera Poczty Polskiej, GLS lub DPD z terminem realizacji do 72h. Promocja obejmuje wyłącznie zamówienia przedpłacone przelewem.

Sprawdź pełną ofertę głośników instalacyjnych Melodika w sklep.RMS.pl

Nie wiesz co wybrać? Sprawdź nasze rekomendacje:

 

Głośniki instalacyjne Melodika z darmową dostawą w sklep.RMS.pl

Melodika BLI5 / BLI6 – muzyka i filmy na okrągło

Głośnik idealnie nadaje się do zabudowy w suficie podwieszanym z gipso-kartonu, ścianie, lub w meblach. Takie rozwiązanie pozwala ukryć głośniki, zostawiając więcej wolnej przestrzeni w pomieszczeniu. BLI6 posiada regulowaną zwrotnicę z przełącznikiem natężenia wysokich tonów. A kiedy znudzi Ci się okrągły kształt maskownicy, masz możliwość dokupienia maskownicy kwadratowej.

Głośniki instalacyjne Melodika z darmową dostawą w sklep.RMS.pl

Melodika BLI6W - otul przestrzeń dźwiękiem

BLI6W to zupełna nowość wśród głośników instalacyjnych Melodiki. Ten model świetnie sprawdzi się do montażu ściennego, a dzięki maskownicy z możliwością malowania idealnie dopasują się do każdego pomieszczenia. Tak jak inne produkty instalacyjnej serii polskiego producenta, również BLI6W posiada regulowaną zwrotnicę z przełącznikiem natężenia wysokich tonów oraz złocone samozaciskowe złącza kabli głośnikowych, gwarantujące bezpieczne i porządne zamocowanie.

Głośniki instalacyjne Melodika z darmową dostawą w sklep.RMS.pl


Melodika BLI5LCR - prawy do lewego

Melodika BLI5LCR to niezwykle proste rozwiązanie łączące w sobie dwa przetworniki średnioniskotonowe oraz kopułkę wysokotonową. Prostokątny kształt umożliwia dwa sposoby mocowania: pionowe lub poziome, w zależności od konfiguracji bądź adaptacji wizualnej pomieszczenia.

 

Sprawdź pełną ofertę głośników instalacyjnych Melodika w sklep.RMS.pl


Szczegółowe warunki promocji:

  1. Promocja obowiązuje od 1.08.2018 do 31.08.2018.
  2. Promocja obejmuje tylko na głośniki instalacyjne marki Melodika.
  3. Promocja obowiązuje wyłącznie na terenie Polski, tym samym z promocji wykluczone są wysyłki zagraniczne.
  4. Promocja będzie realizowana za pomocą kuriera Poczty Polskiej z terminem realizacji do 72h.
  5. Promocja obejmuje wyłącznie zamówienia przedpłacone przelewem.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony