Klipsch R5
cena od 299.00 zł.
PORÓWNAJ PRODUKTY WYBIERZ MĄDRZE >
 

Klipsch rozszerza ofertę słuchawek – tym razem o model dokanałowy z pałąkiem w style neckband. W specyfikacji również Bluetooth 4.0, aptX, AAC i wytrzymała bateria.

Chociaż R5 to typowo miejski model słuchawek, producent zapewnia normę wodoszczelności IPX4 , dzięki czemu niestraszne im niewielki deszcz czy śnieg.

Słuchawki posiadają zintegrowany mikrofon cVc, który zwiększa klarowność głosu i redukuje szum otoczenia podczas wykonywania rozmów telefonicznych, zapewniając czysty i zrozumiały przekaz. Co więcej, elementy pałąka wibrują podczas połączenia przychodzącego, by dyskretnie dać znać o dzwoniącym telefonie nawet, gdy jest on wyciszony bądź zagłusza go dźwięk słuchawek.

Klipsch R5

Tak jak w innych dokanałówkach Klispch, tak i w R5 zastosowane zostały opatentowane przez producenta gumki dokanałowe, które mają zapewniać wysoki komfort użytkowania i dobrą izolację dzięki unikalnemu kształtowi i wyprofilowaniu.

słuchawki sklep rms.pl

Wbudowana bateria ma wystarczyć na maksymalnie 8 godzin nieprzerwanego odsłuchu napędzanego przez 5mm przetworniki o paśmie przenoszenia od 10 do 19.000Hz. Słuchawki mają być dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej oraz brązowej.
Klipsch R5

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Słuchawki do telefonuDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony