MEE Audio marka miesiąca
 

Sklep.RMS.pl, oficjalny diler MEE Audio w Polsce, ogłasza nową promocję, podczas której każdego miesiąca wybierana będzie nowa marka objęta darmową dostawą. Lipiec ogłaszamy miesiącem MEE Audio: wszystkich, którzy poszukują słuchawek na lato i na lata zapraszamy do zaopatrzenia się w wymarzony model z bezpłatną wysyłką.

Lipiec to u nas miesiąc MEE AUDIO - początek wakacji to w końcu idealny czas na wybór nowych słuchawek!

Regulamin promocji: 
  - darmowa dostawa obejmuje produkty MEE Audio powyżej 100zł
 - promocja trwa od 02.07.2018 do 31.07.2018
 - wysyłka realizowana jest tylko na terenie Polski za pośrednictwem kuriera 72h, tym samym wykluczone są przesyłki zagraniczne
 - na paragonie wartość zakupionego produktu jest pomniejszona o wysokość kosztów transportu, dlatego koszt transportu wyliczony jest jako oddzielna pozycja

Kliknij i zobacz wszystkie produkty objęte promocją

Nie możesz się zdecydować? Zainspiruj się naszymi propozycjami: 

MEE AUDIO X1 - niedrogie słuchawki na co dzień ze sportowym zacięciem

Słuchawki dokanałowe MEE Audio X1 to połączenie niezwykłej wygody i komfortu z czystym, dynamicznym brzmieniem. Z X1 zapomnisz o tym, że masz w uszach słuchawki, a muzyka dalej będzie motywować Cię do działania. Dzięki opatentowanemu systemowi mocowania kabla, słuchawki nigdy nie wysuwają się i nie wypadają z uszu. Dodatkowo, stabilne mocowanie X1 umożliwia lepsze wygłuszenie hałasów pochodzących z zewnątrz. Dzięki temu możesz słuchać muzyki na niższym poziomie głośności, chroniąc słuch przed nadmiernym poziomem decybeli. Żadne słuchawki nie zapewniają takiej swobody ruchu i pewności.

 

MEE Audio X5 – bezprzewodowe dokanałówki na każdy dzień i każdą kieszeń

Słuchawki charakteryzują się bardzo niską masą, wytrzymałością, lekkością oraz baterią zdolną do pracy nawet 6.5 godziny. W przypadku tego modelu producent postawił na brzmienie oparte o mocny, dosadny bas. X5 to najlżejsze i najbardziej kompaktowe słuchawki Bluetooth do sportu. Wyposażone w firmowe przetworniki 10mm ze wzmocnioną podstawą basową perfekcyjnie nadają się do uprawiania sportu w rytm muzyki.

 

MEE Audio Matrix3 – nauszny bestseller do muzyki i filmów

Matrix 3 to w swojej cenie absolutnie najnowocześniejsze słuchawki bezprzewodowe na rynku. Wyposażono je w komplet dostępnych na rynku technologii: Bluetooth 4.0, aptX / AAC. Dzięki połączeniu autorskich 40 milimetrowych przetworników wyposażonych w dedykowane wzmacniacze oraz cyfrowych kodeków aptX oraz AAC Matrix 3 oferują jakość dźwięku porównywalną do przewodowych słuchawek w podobnej cenie.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony